وان پلاس 2 دو سیم کارته خواهد بود

وان پلاس 2 دو سیم کارته خواهد بود


اگر می خواهید بدانید دقیقاً وان پلاس در طی چند ماه گذشته چه کرده و دستاورد بعدی این شرکت چه مشخصه هایی دارد چاره ای نیست جز صبر کردن تا تاریخ ۲۸ جولای (۶ مرداد) و فرا رسیدن موعد معرفی رسمی اسمارت فون وان پلاس ۲.
البته کمپانی مورد بحث همانطوری که طی روزهای گذشته نیز نوشتیم، چندان تمایلی به راز داری نشان نمی دهد و برای مشتاق کردن کاربران بخشی از جزئیات پرچمدار بعدی خود را فاش نموده. مثلاً تا به اکنون گفته شده که در آن چیپست اسنپدراگون ۸۱۰ (نسخه ی ۲.۱) به همراه 4 گیگابایت حافظه رم LPDDR4 به کار بسته شده است.
ضمناً می دانیم که با تلفن هوشمندی دارای حسگر اثر انگشت مواجه هستیم و مارکوس براونلی نیز تائید نموده که دوربین آن ۱۳ مگاپیکسلی، با گشودگی دهانه لنز f/2 خواهد بود و از فناوری فوکوس لیزری هم برخوردار است.
امروز ولی روز جدیدی به حساب می آید و مسئولین وان پلاس بازهم برایمان خبرهای تازه ای داشته اند. در همین راستا مدیر عامل این شرکت بر روی شبکه ی اجتماعی Weibo اعلام کرده که محصول بعدی شان دارای دو درگاه سیم کارت خواهد بود.

پس از انتشار خبر فوق گمانه زنی های تازه ای از جانب منابع مختلف در رابطه با وان پلاس ۲ آغاز شد. اگر به خاطر داشته باشید مدل کنونی شرکت وان پلاس یعنی “وان پلاس وان” فاقد درگاه کارت حافظه است، اکنون برخی منابع احتمال می دهند با دو سیم کارته شدن نسل آتی، شاید یکی از این درگاه های سیم کارت برای بهره گیری از کارت های حافظه ی میکرو SD قابل استفاده باشد.

 

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه