احتمال توقف تولید آیپد مینی در سال 2016

رسانه چینی زبان Economic Daily News ادعا کرده که اپل در نظر دارد با توقف پشتیبانی از سری کوچک تر آیپد هایش، تمرکز را روی محصولات دیگر بگذارد. اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، احتمالا اپل بدجور سرگرم ساخت و توسعه آیپدهای ۱۲ اینچی شده و به موفقیت آن ها ایمان دارد.

Liaoxian Li، مشاور سرمایه گذاری شرکت Fubon Hardware در این گزارش بیان کرده که تولید آیپد مینی ها به این جهت متوقف می شود که اپل بتواند روی آیپدهای بزرگ کار کند.

این اولین باری نیست که چنین شایعه ای را می شنویم. در نوامبر سال گذشته بود که همین رسانه برای اولین بار آیپد ۱۲ اینچی و عدم تولید آیپد مینی را پیش کشید اما تا به امروز خبر و شایعه دیگری پیرامون آن شنیده نشده بود.

همین علت احتمالا سبب می شود که امسال اپل قصد عرضه آیپد ایر هم نداشته باشد و آن را به سال بعد موکول کند. کوپرتینویی ها هنوز حرفی از آیپد ۱۲ اینچی به میان نیاورده اند اما شایعات به قدری قوی است که مرتبا در مورد آن ها می شنویم.

طی نظر سنجی به عمل آمده از ۵۰۰ خریدار محصولات اپل توسط سازمان CIRP، به نظر می رسد که آیپدهای ۹٫۷ اینچی محبوب ترین محصولات این شرکت به حساب می آیند. نسل اول و دوم آیپد ایرها در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۵، رقمی معادل ۶۳ درصد فروش آیپدها را تشکیل می دادند. پس مشخص است که مردم علاقه بیشتری به آیپد بزرگ تر دارند تا آیپد مینی.ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل