آیپد مینی 4 برادر کوچک ایر 2

آیپد مینی 4 برادر کوچک ایر 2


بر اساس خبرهای رسیده از شرق دور، iPad Mini 4 قرار است خصوصیات iPad Air 2 را به عنوان بروزرسانی سخت افزاری دریافت کرده و پیش از پایان سال ۲۰۱۵ در کنار iPad Air 3 به بازار عرضه گردد. بر اساس اطلاعاتی که وب سایت ژاپنی Macotakara از طریق منابع خود بدست آورده این خصوصیات سخت افزاری شامل مواردی مثل دوربین ۸ مگاپیکسلی iSight، پردازنده A8 و پشتیبانی از استاندارد وای-فای ۸۰۲٫۱۱ac خواهد بود.
گفته می شود حتی ضخامت این دستگاه نیز با آیپد ایر ۲ برابر بوده و قرار است از ۷.۵ میلی متر فعلی به ۶.۱ میلی متر برسد و برای نمایشگر آن هم یک لایه ضد بازتاب در نظر گرفته شده است. گزارش یاد شده همچنین برخی شایعات پیشین را نقض می کند که در آنها اشاره شده بود اپل برای مهیا کردن شرایط عرضه آیپد مینی ۴ و آیپد پرو جدید ۱۲.۹ اینچی قصد دارد امسال نسل جدیدی از آیپد Air به بازار ارائه نکند.
بر اساس منابع این وب سایت آیپد ایر ۳ از طراحی و اندازه مشابه نسل پیشین خود بوده و طول، عرض و ضخامتی برابر با آیپد ایر ۲ خواهد داشت، اما در عوض از نسل بعدی پردازنده اپل یعنی A9 بهره مند بوده و احتمال می رود پاییز امسال در کنار آیپد پرو و آیپد مینی ۴ عرضه گردد.

 

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه