LiveText اپلیکیشن جدید یاهو

LiveText اپلیکیشن جدید یاهو

 6 سال قبل

اگر چه دیگر این روزها مردم کمتر از مسنجر یاهو استفاده می کنند اما این کمپانی بزرگ سعی دارد تا باز هم با شیوه ای خاص، مردم را به یکدیگر متصل کند. Livetext که از طریق آیتونز برای دانلود در دسترس است، شیوه ای متفاوت برای ارسال پیام ها از طریق تلفن های همراه است.
در حقیقت، نه می شود آن را گفتگوی تصویری دانست و نه می توان آن را گفتگوی متنی به حساب آورد. برای شروع یک مکالمه، دوربین جلوی تلفن همراه شما، تصویر صورت شما را دریافت می کند و در همین حال، شما باید مشغول تایپ شوید. هیچ صدایی در این میان رد و بدل نخواهد شد!
اگر کیبورد را به سمت بالا هدایت کنید، مکالمه به صورت عادی انجام خواهد شد و دیگر خبری از دوربین نیست. همچنین لازم به ذکر است که تا دو طرف مکالمه نپذیرند، دوربین ها فعال نخواهند شد و طبیعتا تصویر یک شخص برای دیگری فرستاده نمی شود.
Livetext کاملا بدون صدا خواهد بود و هیچ راهی برای ارسال صدا از طریق اپلیکیشن وجود ندارد. Arjun Seti، مدیر محصولات یاهو دلیل جالبی برای ممنوعیت صدا دارد: «ما می خواهیم ارتباطات احساسی بیافرینیم. ما می خواهیم مطمئن شویم که به سرعت هر چه تمام تر وارد یک مکالمه خواهید شد».
ویدیوها و همچنین تمامی نوشته ها، پس از اینکه دو طرف، مکالمه را ترک کنند به طور کل پاک خواهد شد و داده ای باقی نخواهد ماند. این اپلیکیشن، ماه گذشته برای کاربرانی در تایلند و هنگ کنگ در دسترس بود اما امروز برنامه به صورت رسمی در آیتونز قرار گرفته و برای استفاده آماده است.


 

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ