آتلوک مایکروسافت به اپل واچ اضافه شد

آتلوک مایکروسافت به اپل واچ اضافه شد


مایکروسافت که همواره از حامیان ساعت هوشمند اپل بوده، امروز اپلیکیشن آتلوک را برای اپل واچ منتشر کرد. اگر از کاربران آتلوک در iOS هستید، از این پس می توانید از امکانات آن در ساعت هوشمندتان هم استفاده کنید. در بروزرسانی جدید آتلوک حالا می توان راحت تر از گذشته ایمیل های کامل را در صفحه ساعت مطالعه نمود. ضمنا قابلیت پاسخ به ایمیل ها نیز به امکانات نسخه اپل واچ اضافه شده اند.
اعلان های آتلوک در اپل واچ به طور پیش فرض، حالا مقدار بیشتری از محتوای ایمیل را به جای چند خط اولیه اش برای شما به نمایش در می آورند.
علیرغم اینکه هنوز امکان ارسال پاسخ مستقیم از طریق منوی اعلان ها فراهم نشده، با این وجود با کلیک روی هر اعلان می توانید به سرعت متن کامل ایمیل را مشاهده کرده و از طریق پاسخ های سریع آماده یا تایپ کلمات، پاسخ را به طرف مقابل ارسال کنید.
مایکروسافت همچنین امکان نگاه اجمالی بر آتلوک را در نسخه اپل واچ گنجانده که از طریق آن می توان به قرارهای ملاقات در ایمیل و تقویم نظر سریعی انداخت. درست مثل سایر اپلیکیشن های اپل واچ، این مورد هم تنها تجربه نمایش اعلان ها را گسترش داده.
گفتنی است که اپلیکیشن جدید آتلوک، جدیدترین عضو خانواده محصولات نرم افزاری مایکروسافت برای اپل واچ همچون وان درایو، پاورپوینت، اسکایپ و وان نوت محسوب می شود.

 

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه