ویژگی های آپدیت دوم ویندوز ۱۰ با نام TW2

ویژگی های آپدیت دوم ویندوز ۱۰ با نام TW2

 6 سال قبل

ویژگی های آپدیت دوم ویندوز ۱۰ با نام TW2 ویندوز ۱۰ که گل سرسبد محصولات ارائه شده مایکروسافت می باشد طی اخبار های مختلف بیش از ۷۰ میلیون کاربر را به خود جذب کرده است که جزو پر طرفدار و بهترین ویندوز ها به شمار می رود. این ویندوز همواره به صورت بیلد های مختلف بروز رسانی می شود و ویژگی های مختلفی عرضه می شود. در آپدیت جدید قرار است مایکروسافت به کاربران این امکان را دهد که بتوانند سیستم عامل خود را شخصی سازی کنند. با پیشگام آی تی همراه باشید. قرار است آپدیت بعدی ویندوز ۱۰ در ماه نوامبر با نام Threshold Wave 2 عرضه شود که طبق گفته های مایکروسافت در این آپدیت می شود ظاهر ویندوز را تغییر داد که کاربران بتوانند ظاهر ویندوز خود را شخصی سازی کنند همچنین در تصاویر لو رفته ی بیلد جدید شاهد این تغییرات هستیم. البته قطعا ممکن است به این فکر باشید که به غیر از این مورد ویژگی های دیگر هو با خود خواهد آورد؟ جواب خیر است و مایکروسافت این بروز رسانی را فقط جهت تغییر شکل آن از یک نواختی می باشد. ویژگی های آپدیت دوم ویندوز ۱۰ با نام TW2 تغییراتی که در این آپدیت قرار است انجام شود به شرح زیر است:
  • یکی از تغییرات در این آپدیت تغییر ایکن های ویندوز می باشد که مایکروسافت قصد تغییر شکل ایکن ها که از ویندوز ۱۰ نشاَت گرفته به شکل ظاهری جدید است و این تغییرات را می توان فقط مدرن تر کردن این ویندوز دانست نه تغییر بزرگ.
  • تغییرات بعدی آن را می توان اضافه شدن افکت و انیمیشن جدید به پنجره ای که نرم افزار های خود مایکروسافت در آن وجود دارد ، دانست البته این موارد هم در x86 دیده می شد.
  • یک تغییر بسیار جالب دیگر در این بروز رسانی را طراحی کردن منوی راست کلیک می باشد که قرار است شباهت زیادی به آخرین ورژن آپدیت که در Windows Insider وجود داشت ، دارد.
نظر شما چیست؟

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه