ادامه همکاری بلک بری و گوگل با اجرای همایش BES12

ادامه همکاری بلک بری و گوگل با اجرای همایش BES12


ادامه همکاری بلک بری و گوگل با اجرای همایش BES12

در ماه های گذشته پستی در رابطه با همکاری بین بلک بری و گوگل در رابطه با افزایش امنیت اندروید برای شما منتشر کردیم.در ادامه این خبر امروز اعلام شد گوگل و بلک بری با همکاری هم میزبان همایش BES 12  خواهند بود. با تیم پیشگام آی تی همراه باشید.

همایش BES12 به صورت وب و آنلاین اجرا خواهد شد و از طرف بلک بری ، دیوید آرنولد مدیر ارشد اجرایی بلک بری میزبانی را به عهده خواهد گرفت و در سوی دیگر وایات مدیر اجرایی این همایش از طرف گوگل خواهد بود. BES12 سیستم قدرتمند امنیتی بلک بری است و بلک بری با استفاده از آن و همکاری با پلتفرم های دیگر امیدوار است بتواند به حال و روز وخیم خود در دنیای تکنولوژی پایان دهد. 

اعلام شده که با استفاده از BES12 شما قادر خواهید بود علاوه بر افزایش امنیت، قیمت را کاهش دهید و همچنین کیفیت و عملکرد سیستم را افزایش دهید. این سیستم بر روی همه ی پلتفرم های اندروید، آی او اس، ویندوز فون و بلک بری اجرا شده و قابل استفاده است اما در حال حاضر فقط گوگل برای استفاده از آن پیش قدم شده و این خود نشان دهنده ضعف پلتفرم اندروید در قسمت امنیت است. آی او اس و ویندوز فون متن بسته هستند و از امنیت بالایی نسبت به سایرین برخوردار اند.

همایش در 15 اکتبر ساعت 11 قبل از ظهر به مدت 45 دقیقه اجرا خواهد شد.

تو پیشگام آی تی هم میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

نوشتن پست جدید   سوال جدید

ارسال دیدگاه