اپل در حال رفع مشکل پوشش ضد بازتاب در نمایشگر مک بوک پرو

اپل در حال رفع مشکل پوشش ضد بازتاب در نمایشگر مک بوک پرو

 6 سال قبل

مک بوک های پرو دارای پوششی بر روی نمایشگر خود هستند که باعث می شود بازتاب نور تا حد زیادی کاهش یابد اما در ماه های اخیر کاربران اعلام کرده اند که این پوشش ها مخدوش شده و ظاهر بدی به مک بوک آنها بخشیده. این مشکل بیشتر از همه در سری مک بوک های پرو این شرکت دیده شده و حال اپل قصد دارد با برگزاری برنامه ای تخت عنواو کیفیت سنجی در فروشگاه های فیزیکی خود به تعمیر و رفع این مشکل بپردازد.

اپل اعلام کرد که در صورتی که عمر مک بوک خریداری شده کتر از 3 سال باشد و دراری این مشکل باشد را به صورت رایگان تعمیر خواهد کرد. در این راستا قرار شده است که اپل در وب سایت خود بخشی را در دسترس کاربران قرار دهد که بتوانند قرار ملاقاتی را با اپل استور نزدیک به محل زندگی خود تنظیم کنند و به رفع مشکل بپردازند لازم به ذکر است که در ماه های گذشته 6 هزار کاربر مک بوک گزارش این مشکل را داده اندو خواستار پیگیری اپل شده اند.

این مشکل با فشار وارد بر دستگاه بیشتر شده چرا که فاصله میان نمایشگر و کیبورد دستگاه در حالت بسته بسیار کم است و با اندکی فشار به هم برخورد خواهند کرد. لازم به ذکر است کاربرانی که دارای بسته های گارانتی Apple Care هستند بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای و با سرعت به رفع این مشکل بپردازند.

 

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه