تصاویری عجیب از شهرهای شناور در آسمان

هزاران نفر از مردم چین گزارشاتی درباره رویت شهرهای شناور در آسمان این کشور خبر داده اند . این اخبار باعث شده تا نظریه پردازها ، این موضوع را به پدیده  جهان های موازی و دولت های مخفی ربط دهند .

اولین شهر شناور در آسمان در استان Foshan ، در شهر Guangfong در 7 اکتبر دیده شد . این تصاویر با چشمان مسلح دیده می شد به طوری که مردم از این تصاویر با دوربین های خود تصویربرداری کردند . این تصاویر شهر ارواح توسط مردم در Jiangxi در اینترنت منتشر شد .

این تصاویر توسط یک ساکن محلی گرفته شده است ، و تصاویر یک شهر شناور در ابرها را نشان می دهد . این شهرهای شناور که تنها چند دقیقه در آسمان شهر پیدا شدند ، همه ساکنان شهر را کاملا شوکه کرد . اما پس از چند دقیقه دیگر اثری از این شهر نبود .

البته چندین نظریه در باره این موضوع پدید آمده که یکی از آن ها پروژه پرتو آبی می باشد ، که یک تئوری توطئه محبوب است . این تئوری ادعا می کند که سازمان ناسا تلاش می کندتا با استفاده از فناوری طرح هولوگرافی ، تهاجم بیگانگان فضایی و یا ظهور دوم حضرت مسیح (ع) را شبیه سازی کند . در واقع گفته می شود این تصاویر برای آزمایش واکنش مردم بوده است .

آنهایی هم که این تصاویر را با چشمان خود مشاهده کرده بوند ، این تصاویر را همان جهان موازی می دانند که در آن لحظه شامل نوعی برخورد بین دو دنیا بوده است .

نظریه جان های موازی چندین سال است که مطرح شده و دانشمندان بر روی درتسی این نظریه تحقیق می کنند .

در یک مطالعه در سال 2014 ، Michael Hall از دانشگاه Griffith ، با همکاری سایر دانشمندان ، یک تئوری کوانتومی مبنی بر تعامل بین دنیاهای موازی را مطرح کردند . در این نظریه پیشنهاد شده است که بین جهان های موازی یک نوع نیروی دافعه و جاذبه بسیار ظریفی وجود دارد ، که موجب ارتباط بین این دو دنیا می شود .

اما مثل اینکه مدرک مشاهده شهرهای روان بر روی ابرها تنها مدرک موجود نیست .

کارشناسان هواشناسی این پدیده را نوعی توهم نوری با نام فتی مورگانا نسبت داده اند . که یک نوع سراب است که تحریف اجسام دور با توجه به گرم شدن جو بالای زمین توسط خورشید و یا دریا و ایجاد یک یک شیب و انعکاس از درجه حرارت است که منجر به بازتاب تصاویر برخی اجسام روی زمین می شود .

این سراب معمولا به عنوان یک شهر آسمان خراش به دلیل انباشته شدن تصاویر نمایان می شود .

البته این اولین بار نیست که چنین چیزی مشاهده می شود . قبلا هم در سال 2011 در شهر Huangsha چین نیز ، خبرهایی مبنی بر  رویت شدن شهرهایی در آسمان گزارش شده است .ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل