احتمال عرضه گلکسی اس 7 در دی ماه در 2 نسخه میان رده و بالا رده

احتمال عرضه گلکسی اس 7 در دی ماه در 2 نسخه میان رده و بالا رده

 6 سال قبل

سالبان سال عرضه پرچمداران سامسونگ و مراسم رونمایی از آنها در ماه های اسفند و فروردین برگزار می شد در حالی که سری نوت این برند 6 ماه پس از آن همراه با آیفون های جدید رونمایی می شدند. اما با توجه به خبر های به گوش رسیده سامسونگ در حال تغییر این روند است و قصد دارد زمان رونمایی از محصولات خود را تغییر دهد.

شایعاتی مبنی بر تاریخ عرضه گلکسی اس 7 منتشر شده و خبر از عرضه این دستگاه در ماه ژانویه (دی) امسال می دهند. به گزارش الکترونیک تایمز کره‌ی جنوبی، سامسونگ طراحی نهایی گلکسی اس ۷ را پایانی کرده است و مراحل تولید این دستگاه برای معرفی در ۲۹ دی ماه  (۱۹ ژانویه) شروع شده است. هم چنین اعلام شده که این گوشی از نظر ظاهری تغییر چندانی نسبت به گلکسی اس 6 نداشته و و فقط از لحاظ قدرت تغییر کرده است.

همچنین در ادامه‌ی شایعات اعلام شده است که گلسی اس ۷ در دو نسخه‌ی Premium و Sub-Premium عرضه خواهد شد. نسخه‌ی Premium پرچمدار سامسونگ خواهد بود و Sub-Premium، نسخه‌ی میان‌رده‌ی این دستگاه  است. تلفن‌های همراه موتو X Pure، وان پلاس 2 و نکسوس 5 اکس نیز هرکدام دارای دو نسخه‌ی بالا و میان رده هستند. نسخه Premium از پردازنده اکسینوس و نمونه دیگر از پردازنده کوالکام استفاده خواهد کرد.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه