مرورگر اج با افزونه ها به ویندوز 10 می آید

مرورگر اج با افزونه ها به ویندوز 10 می آید

 6 سال قبل

مرورگر جدید مایکرروسافت با نام "اج" ، یک مرورگر جالب و سبک از طرف مایکروسافت و جایگزین خلف اینترنت اکسپلورر می باشد . این مرورگر جدید مایکروسافت ویژگی های جدید و جالبی دارد ، که شما را به استفاده از آن ترغیب می کند . البته اج از داشتن افوزنه ها محروم می باشد و شاید این یکی از دلایل مهم هجرت نکردن به سمت مرورگر اج می باشد . 

مایکروسافت خبر داده که افزونه ها در سال 2016 به اج خواهند آمد . این بروزرسانی برای مرورگر اج همراه با بروزرسانی بعدی ویندوز یعنی RedStone می باشد . البته افزونه ها در بروزرسانی Treshold 2   به خوبی کار می کنند . با این وجود هنوز مایکروسافت اعلان رسمی به توسعه دهنده ها برای پورت کردن افزونه های قبلی خود به مرورگر اج نداده است . بروزرسانی Redstone در تابستان سال 2016 عرضه خواهد شد .

البته این بروزرسانی زودتر از بقیه به دست کاربران اینسایدر خواهد رسید تا مشکلات هنگام استفاده را به مایکروسافت گوش زد کنند . مایکروسافت در حال تلاش برای ایجاد پلی نرم افزاری برای تبدیل افزونه های کروم به اج می باشد (تقریبا چیزی شبیه به پل نرم افزاری آندروید در ویندوز موبایل) تا با کم ترین تغییرات برای اج قابل استفاده شود .

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه