سیری به کاربرانی که اشتراک اپل موزیک را پرداخت نکنند جوابی نمی دهد

سیری به کاربرانی که اشتراک اپل موزیک را پرداخت نکنند جوابی نمی دهد

 5 سال قبل

همانطور که در اطلاع هستید تا 3 روز دیگر و پایان ماه میلادی مهلت استفاده رایگان از سرویس اپل موزیک به اتمام می رسد و شاهد بی محلی سیری نسبت به این سرویس با کاربرانی که هزینه اشتراک را پرداخت نکرده اند هستیم.

در روز گذشته یکی از سرمایه گذارن این سرویس در توئیتر خود اعلام کرد که اگر از سیری بخواهید پرطرفدارطرین آهنگ های ایالت متحده امریکا را به شما معرفی کند و بر حسب تصادف از مشترکان سرویس نباشید سیری به شما جوابی نخواهد داد.

پس از انتشار این خبر یکی از کاربران به نام ناتان از سیری درخواستی داشته و سیری به او چنین جوابی را داده: "متاسفم ناتان، من نمیتوانم جداول موسیقی را برای شما جست و جو کنم". در واقع سیری این اطلاعات را داشته اما از انتشار آن ها خود داری  کرده. 

در واقع اپل سیاست های خود برای ترویج کاربران به خرید و پرداخت حق اشتراک را تغییر داده و تا حق اشتراک را پرداخت نکنید هیچ اطلاعاتی را دریافت نخواهید کرد.

اما شاید علت چنین برخوردی این باشد که اپل نتوانسته اسپاتیفای (رقیب اصلی اش در حوزه موسیقی) را از بازار بیرون کند. جالب است بدانید که طیق اعلام مدیرعامل این شرکت، از زمان راه اندازی سرویس اپل موزیک، شمار کاربران اسپاتیفای رشد بیشتری را تجربه کرده است.


ارسال دیدگاه