نینتندو و رونمایی از اولین بازی تحت پلتفرم خود


کمپانی نینتندو را همه میشناسند؛ صبر کنید! آیا درست شنیدم که چند نفر از کاربران اعلام کردند که با نینتندو آشنایی ندارند؟ خب پاسخ این دسته از دوستان واضح و روشن است: آیا تابحال قارچ خورده اید؟ آیا تابحال بر روی لاک پشت های پرنده پریده اید؟ آیا تابحال از لوله پایین رفته اید؟ بله پس شما هم حداقل برای یک بار هم که شده، یک قارچ خور بوده اید!

 

بله کمپانی نینتندو، سازنده‌ی تعداد زیادی از نوستالژیک ترین بازی های تمام دوران است و در دنیای گیمینگ، نامی پرآوازه دارد. به تازگی نینتندو طی یک همکاری مشترک با DeNA اعلام کرده است که قصد دارد تعدادی از بازی های خاطره انگیز و فوق العاده اش نظیر Mario ،Zelda ،Metroid و … را به پلتفرم تلفن های همراه بیاورد (آی او اس و اندروید).

 

البته نینتندو اعلام نکرده است که دقیقا کدام عنوان را عرضه خواهد کرد اما احتمال زیادی میدهیم (علاقه‌ی زیادی داریم) که این بازی، قارچ خور یا همان سوپر ماریوی معروف باشد. البته نیازی نیست برای فهمیدن نام این بازی خیلی صبر کنیم و نینتندو اعلام کرده است که در روز ۲۹ام اکتبر یعنی تا پایان فردا، از این بازی رونمایی خواهد کرد.

 

به گزارش Wall Street Journal، قرار است در آینده این دو کمپانی با همکاری هم، بازی های بیشتری را به طور رسمی برای سیستم عامل های تلفن همراه عرضه نمایند.

 

تو پیشگام آی تی هم میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه