افزایش شارژدهی 6S با قاب رسمی اپل تا 25 ساعت

افزایش شارژدهی 6S با قاب رسمی اپل تا 25 ساعت

 5 سال قبل

موضوعی که همیشه دغدغه همه ی کاربران بوده میزان شارژدهی گوشی است و در این موضوع آیفون ضعیف عمل کرده که باعث شده شرکت های جانبی قاب هلیی همراه با باتری برای محصولات این شرکت محبوب تولیید کنند اما حال خود اپل دست به کار شده و قابی یک تکه برای گوشی آیفون 6S تولید کرده است.

شارژ دهی این قاب بسته به کار گوشی متفاوت بوده و گفته شده به هنگام تماشای ویدئو 20 ساعت، کار با اینترنت نسل چهار 18 ساعت و 25 ساعت برقراری تماس تلفنی را افزایش می دهد.

عکس‌های منتشر شده از این محصول نشان می‌دهند که کیس مورد نظر برخلاف کیس‌های موجود در بازار یک تکه بوده و گوشی همانند کیس‌های عادی درون آن قرار می‌گیرد. این کیس در دو رنگ سفید و خاکستری با پوشش داخلی میکرو فایبر و پوشش خارجی سیلیکون روانه‌ی بازار خواهد شد که شباهت زیادی به کیس‌های رسمی اپل برای آیفون‌ها دارد.

Smat Battery Case با پورت لایتنینگ موجود در جعبه‌ی گوشی شارژ شده و نیاز به کابل اضافه ندارد. به علاوه اپل می‌گوید در هنگام استفاده از این کیس وضعیت هوشمند باتری بر روی صفحه نمایش ظاهر شده و در لاک اسکرین نیز می‌توان آن را دید. این ویژگی باعث متمایز شدن کیس اپل از کیس‌های سایر سازندگان موجود در بازار می‌شود.


ارسال دیدگاه