امکان حذف icloud بدون پسورد پس از منتشر شدن ios 9.3

امکان حذف icloud بدون پسورد پس از منتشر شدن ios 9.3


طی چند روز گذشته اپل آخرین بروزرسانی سیستم عامل مخصوص خود موسوم به ios را منتشر کرد و در همان روز های اول به دلیل مشکل فنی و امنیتی از کاربران خواست که از بروز رسانی دست نگه دارند و فایل های جایگزین را برای آپدیت منتشر کرد. اما حرفی که به میان نیامد این بود که کدام بخش دارای مشکل بوده و اپل چرا با ابن سرعت آن را ویرایش و منتشر کرد چرا که همه ی ما شاهد مشکلاتی در نسخه های قبل بودیم اما اپل هیچگاه به این سرعت بروزرسانی را تغییر نمی داد.

تیمی از هکران چینی پس از کد نویسی های فراوان موفق به مشاهده بزرگترین باگ سیستم عامل اپل در چند سال اخیر شدند و آن هم امکان حذف iCloud بدون پسورد و رد شدن از iCloud Activation بدون نیاز به داشتن اطلاعات اپل آیدی است. مشکلی که برای بسیاری از کاربران اپل پیش آمده و دستگاه آن ها را غیر قابل استفاده کرده. برای رفع این مشکل شما یا باید اطلاعات اپل آیدی را داشته باشید یا این که هزینه بسیار زیادی بین 350 تا 750 هزار تومان با توجه به مدل گوشی خود به اپل بدهید تا گوشی شما را باز کند و برای این کار باید بسیار صبر کنید چرا که سرور حذف هر چند ماه یک بار باز خواهد شد.

اگر شما هم این مشکل را دارید یا کسانی را میشناسید که این مشکل را داشته باشند برای برطرف کردن مشکل خود با ما همراه باشد. در پست های بعد طریقه ثبت سفارش و هزینه آن اعلام خواهد شد.

تو پیشگام آی تی هم میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه

دیدگاه ها (1)

Gravatar image
ali
چهارشنبه,6 بهمن 1395-22:6

سلام دوست عزیز بنده هم همین مشکل رو دارم لطفا کمک کنید بنده رمز و ... کامل دارم ولی وصل نمیشه ک قطع بشه