مایکروسافت در جریان کنفرانس Ignite ویندوز سرور 2016 و System Center 2016 را معرفی کرد
مایکروسافت امروز به صورت رسمی در جریان کنفرانس Ignite ، ویندوز سرور 2016 و System Center 2016 را معرفی کرد. Windows Server 2016 سیتم عامل با قابلیت ابری که ویژگیهای جدید زیادی از جمله Hyper-V ، نانو سرور و ویژگیهای امنیتی جدید که به شما قابلیت ساخت برنامه های برپایه ابری را میدهد. ویژگیهای ویندوز سرور 2016:
  • امنیت توسعه یافته - ویندوز سرور 2016 لایه های جدیدی از امنیت را برای تهدیدات حال حاضر همراه خود دارد که شامل کنترل دسترس و محافظت از ماشین مجازی است
  • کاهش هزینه های ذخیره سازی - قابلیت ذخیره سازی در فضاهای ابری با تاکید بر انعطاف پذیری و کاهش هزینه و افزایش کنترل
  • شبکه ساده شده - هسته شبکه مجموعه از قابلیت ها را همراه خود دارد و از معماری SDN شبکه که به طور مستقیم از دیتاسنتر های Azure استفاده میکند.
  • بازده کاربرد و چابکی - ویندوز سرور 2016 بسته های جدیدی برای پیکر بندی ، استقرار ، اجرا و تست امن برنامه های خود همراه دارد که هم در فضای ویندوز و هم فضای ابری قابل استفاده است. با استفاده از قابلیت های جدید مانند نانو سرور های جدید و ...
نسخه های ویندوز سرور 2016: نسخه Datacenter: این نسخه همانند قبل برای سازمان ها قابل توجه است،سازمان هایی که نیاز به مجازی سازی نامحدود دارند با قابلیت جدید محافظ ماشین های مجازی نسخه Standard: این نسخه ایده آل برای سازمان هایی که نیاز به مجازی سازی محدود دارند و همچنان میخواهند از امکانات ویندوز سرور استفاده کنند نسخه Essentials: این نسخه برای سازمان های کوچک تر با کاربران کمتر از 50 طراحی شده است. اطلاعات بیشتر را اینجا بخوانید.


ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل