ربات Anki Cozmo به همراه SDK به کمک برنامه نویسان برای کد نویسی ربات دارای احساسات می آید

anki-cozmo-stock-vpavic-1.0

برای بزرگسالان هیچ چیز بهتر از یک اسباب بازی یا ربات که دارای احساسات باشد نیست ، این چیزی است که ربات جدیدی به نام Anki به دنبال آن است.
این ربات یاد آور انیمیشن Wall-E است که توسط پیکسار ساخته شده بود و دارای احساسات بود ، این انیمیشن در تعامل یک ربات با حرکات صورت و بدن فوق العاده بود ، ربات Anki آمده است تا به محققان و توسعه دهندگان کمک کند که ربات دارای احساسات خود را بسازنند.
این ربات در ماه اکتبر میلادی یعنی سه ماه دیگر در دسترس خواهد بود ، و با استفاده از SDK و توابع آماده مانند برنامه ریزی مسیر ، تشخیص چهره به شما اجازه توسعه دادن این ربات را میدهد. cozomo از توانایی تشخصی چهره برخودار است و میتواند از طریق مشاهده حالت غمگین یا شاد را تشخیص دهد.

Natt-Screenshot (1)

جالب اینجاست وقتی Cozmo anki یک سد را میبیند سعی در قرار دادن این سدها بالای هم میکند. او به اطراف نگاه میکند و یاد میگرد که باید چه حرکتی را انجام دهد.

03_Cozmo_SDK_Roll_Stack_code

سازنده این ربات میگوید توسعه دهندگان با استفاده از SDK میتوانند بازی های جدید بر اساس تشخیص شی و چهره و تشخیص اشیا به سه بعدی ، محققان میتوانند رفتار کودکان با این ربات را ببیند و ربات های بهینه بهتری بسازند. ربات Cozmo هنوز کامل نیست ، اوقاتی بوده که "Tappeiner" سازنده این ربات هنگام کد نویسی کاملا شکست خورده ولی به آزمون و خطا به عنوان بخشی از سرگرمی نگاه میکند ، این تجربه خوبی برای برنامه نویسان است که در کارشان شکست نخورند. این ربات با sdk نسخه بتا عرضه خواهد شد و دارای برنامه های متخلفی است و در 16 اکتبر با قیمت 179 دلار در دسترس خواهد بود.ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل