سایت های ساخت نقل قول

create pretty quote posts

هرکسی به اشتراک گذاشتن نقل قول‌هایی الهام‌بخش، سرگرم‌کننده یا پر معنی و غنی را با دیگران دوست دارد، اما ارسال یک متن ساده در دنیا‌های مجازی و به خصوص شبکه‌های اجتماعی بسیار کسل کننده است. ما ۵ سایت رایگان و با استفاده آسان در این زمینه پیدا کرده‌ایم که به نقل قول‌ها جلوه‌ای زیبا می‌دهند. در ادامه برای آشنایی با آن‌ها همراه ما باشید.

۱. Chisel

chisel

وب‌سایت Chisel یک گزینه بسیار قوی و عالی است که بانکی از تصاویر با کیفیت بالا را در اختیار شما می‌گذارد و همچنین به شما اجازه آپلود تصاویر مد نظر خودتان را نیز می‌دهد. زمانی که تصویر دلخواه خود را انتخاب کردید، می‌توانید یک متن به آن اضافه کنید، فونتی که دوست دارید را اعمال کنید، محل و شیوه قرارگیری کلمات را تعیین کنید تا یک تصویر زیبا همراه با نقل قولی جذاب بسازید.

همچنین می‌توانید روشنایی تصویر را تغییر دهید، آیکون توییتر به آن اضافه کنید یا نام سازنده را در تصویر بیاورید.

۲. Pinstamatic

pinstamaticpic

وب‌سایت Pinstamatic ابزار ایجاد نقل قول و متن است که به طور اختصاصی برای شبکه اجتماعی پینترست طراحی شده است اما اینطور که پیدا است، شما می‌توانید نقل قول‌ها را در سایت‌های دیگر نیز به اشتراک بگذارید.

برای به اشتراک گذاری در پینترسنت به راحتی با اضافه کرد نقل‌ قول خود و نام نویسنده، می‌توانید در بین ۱۲ سبک طراحی مختلف انتخاب خود را انجام دهید و در نهایت به بورد دلخواه این نقل قول را پین کنید.

۳. Recite

recite

وب‌سایت Recite یک گزینه عالی برای ایجاد تصاویر پس‌زمینه است و طراحی شده تا از سبک‌های عادی که تاکنون نقل قول‌ها را در آن‌ها دیده‌ایم، متفاوت باشد. اگرچه شما نمی‌توانید اندازه، استایل یا محل متون را تغییر دهید، اما می‌توان یک نمونه مناسب از بین گزینه‌های مختلفی که Recita در اختیار شما می‌گذارد انتخاب کنید و به نقل قول خود ظاهری عالی بدهید.

در بین گزینه‌های مختلف که نقل قول‌ها می‌توانند بر آن‌ها نقش ببندند، می‌توان نمایشگر آیفون، یادداشت‌های پین شده، نقل‌قول‌های قاب‌دار، منظره‌های زیبا و چندین نمونه دیگر را برگزید. این سایت امکان مشاهده زنده نقل قول خود در هر نمونه را می‌دهد و پس از آن گزینه به اشتراک گذاری ظاهر می‌شود تا در شبکه های اجتماعی مشهور و مختلف خواندن آن‌ها را با دیگران مشترک شوید.

۴. Quozio

quozio

وب‌سایت Quozio نیز یکی دیگر از محل‌های ساخت نقل قول‌های جذاب است. نوشته خود را تایپ یا کپی کنید، نام صاحب نقل قول را وارد کنید، بین استایل‌های مختلف یکی را انتخاب کنید و در نهایت  نقل قول شما با ظاهری شیک آماده است.

در وب‌سایت Quozio با توانایی انتخاب تصاویر پس‌زمینه، مجموعه سبک فونت‌های مختلف و دیگر امکانات حتما بهترین سبک و استایل را برای جای دادن نقل قول خود خواهید یافت.

۵. QuotesCover

quotescover

اگر می‌خواهید خلاق باشید، QuotesCover یکی از بهترین گزینه‌ها برای ساخت نقل‌قول‌های خلاقانه است. شما می‌توانید نقل قول‌ها را به عنوان عکس کاور فیس‌بوک خود، عکس هدر توییتر، کارت‌های الکترونیکی، پین در پینترست، تصویر پس‌زمینه در گوشی یا سیستم رومیزی و موارد بیشتر، مورد استفاده قرار دهید.

زمانی که انتخاب کردید قصد ساخت چه چیزی را دارید، متن خود را بنویسید و سپس با گزینه‌های زیاد موجود شروع به شخصی سازی آن نقل قول یا مطلب جالب کوتاه کنید. حتی می‌توانید یک تصویر پس‌زمینه را از سیستم خودتان انتخاب کنید، فونت دلخواه را انتخاب کنید یا حتی ترکیب رنگ‌ها را تعیین کنید یا حتی تصویر پس‌زمینه را تار کنید.

منبع : mashableثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل