احتمالا ویندوز ۱۰ در تلفن های هوشمند دارای چنین ظاهری خواهد بود

احتمالا ویندوز ۱۰ در تلفن های هوشمند دارای چنین ظاهری خواهد بود
 

کمی در زمان به عقب بازگردیم؛ اگر خاطرتان باشد، در اواخر ماه سپتامبر مایکروسافت به طور رسمی از هدف خود در یکپارچه کردن سیستم عامل های مختلف اش رونمایی کرد.

این شرکت قصد دارد به دوران سیستم عامل های مختلف با اسامی گوناگون پایان دهد و تمام موارد را تحت عنوان یک ویندوز ۱۰ عرضه کند. در واقع این کار باعث می شود که ما ویندوز فون را در آینده نبینیم و یک سیستم عامل در رایانه، لپ تاپ و یا تلفن هوشمند ببینیم.

حال یک وب سایت ایتالیایی دو تصویر از یک تلفن هوشمند با سیستم عامل ویندوز ۱۰ منتشر کرده است.

نسخه دسکتاپ ویندوز ۱۰ در حال حاضر مراحل آزمایشی خود را طی می کند و در دسترس کاربران قرار گرفته است. پس از انتشار این نسخه از ویندوز ۱۰، تغییرات جدید و نستبا زیادی را ما در آن شاهد بودیم.

اما نسخه موبایل هنوز از دسترس بسیاری از کاربران دور مانده. وب سایت ایتالیایی Windows Phone Italy تصاویری را منتشر کرده که در آن یک تلفن هوشمند سری لومیا دیده می شود که در آن نسبت به ویندوز فون تغییرات ظاهری اندکی نیز وجود دارد.

به طور مثال شما کاشی های صفحه خانگی و منوی اپلیکیشن ها را که ببینید، متوجه شفافیت کامل آنها خواهید شد. جهت یادآوری عرض می کنیم که در آخرین نسخه منتشر شده ویندوز فون ۸.۱، شما تنها می توانید تصویر برخی کاشی ها را تغییر دهید اما پس زمینه به رنگ مشکی یا سفید باقی خواهد ماند. همچنین بخش اپلیکیشن ها در ویندوز فون ۸.۱ هیچ گونه تنظیمات شخصی سازی ظاهری ندارد.

مطمئنا این احتمال وجود دارد که این تصاویر دست خورده و تقلبی باشند بنابراین نمی توان به طور کامل به آنها اطمینان کرد.

مطمئنا هرگونه خبر تازه ای در رابطه با ویندوز ۱۰ برای تلفن هوای هوشمند به دستمان برسد، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل