تکنولوژی مقالات

قابلیت Continuum ویندوز 10 گوشی شما را به کامپیوتر تبدیل میکند

قابلیت Continuum ویندوز 10 گوشی شما را به کامپیوتر تبدیل میکند

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که شاید انتظارش را هم داشتیم بالاخره بوی حقیقت به خود گرفت: ویندوز ۱۰ روی موبایل به قدری کامل است که می توانید با استفاده از موس و کیبورد، استفاده ای کامل از آن برده و همانند یک کامپیوتر با دستگاه همراه خود برخورد کنید.
با استفاده از قابلیت Continuum (یا پیوستگی) در ویندوز ۱۰، قادر خواهید بود تا یک کابل HDMI را به تلفن همراه خود متصل کرده و از اپ های فراگیر درست به همان شکلی که روی پی سی از آن ها بهره می برید، روی تلفن هم کاربری کافی را داشته باشید.

اگر موس و کیبورد هم به آن متصل کنید، دیگر تلفن همراه تان تقریبا تفاوتی با کامپیوتر نخواهد داشت.

البته، تجربه ای که دریافت می کنید کاملا شبیه به تجربه دسکتاپ نیست اما بسیار نزدیک است. اپ های فراگیر می توانند به سادگی اندازه خود را تغییر داده و به سایز نمایشگرتان در آیند.

همچنین، قادر به نصب اپلیکیشن های Win32 نخواهید بود اما آن هایی که مخصوص ویندوز ۱۰ طراحی شده اند هیچ مشکلی در اجرا ندارند.

مایکروسافت نگاه آینده نگرانه ای دارد و می داند که تلفن های همراه روز به روز قدرتمند تر شده و احتمالا روزی قرار است به پایگاه تمام اطلاعات ما تبدیل شوند. بنابراین چه چیزی بهتر از یک تلفن همراهی که در کسری از ثانیه می تواند به کامپیوتر تبدیل شود؟

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل