دانلود emulator ویندوز 10 موبایل

دانلود emulator ویندوز 10 موبایل

emulator ، Microsoft ویندوز 10 موبایل را برای توسعه دهندگان ویژوال استودیو ۲۰۱۵ نسخه پیش نمایش  منتشر کرده است. این امولاتور محیطی مجازی شده دارد که توسعه دهندگان به آسانی می‌توانند اپلیکیشن‌های یونیورسال خود را بدون نیاز به  سخت‌افزار، تست و آزمایش کنند. 

مایکروسافت emulator ویندوز 10 موبایل را با قابلیت‌های چشمگیری ارائه کرد؛ در این امولاتور پشتیبانی از NFC فراهم شده که برای توسعه دهندگان این امکان را فراهم می‌کند تا به آسانی اپلکیشن‌های یونیورسال خود را که NFC در آن‌ها فعال شده، در این محیط تست و آزمایش کنند. علاوه بر این قابلیت امولاتور پرداخت‌های تحت NFC و Host Card نیز اضافه شده که کاربران بدون نیاز به هیچ سخت‌افزاری می‌توانند اپلیکیشن‌های یونیورسال را در این محیط تست کنند.

در این امولاتور ویژگی پشتیبانی از حرکات ماوس نیز اضافه شده تا ورودی‌های ماوس و  لمسی قابل تفکیک باشند. ورودی‌های ماوس که شبیه سازی شده از یک ماوس واقعی، ترک‌پد کامپیوتر ویندوزی یا از دکمه شبیه سازی شده ماوس در محیط امولاتور استفاده می‌کند. این ویژگی زمانی بسیار کاربردی است که اپلیکیشن توسعه دهنده قابلیتی را برای کاربر فراهم می‌کند که بتواند هم از ماوس و هم از طریق ورودی‌های لمسی با محیط برنامه تعامل داشته باشد. 

برای استفاده از این emulator به نسخه پیش نمایش از ویژوال استودیو ۲۰۱۵  و نسخه پیش نمایش فنی ویندوز 10 به همراه دسترسی به Hyper-V نیاز خواهید داشت، برای دانلود emulator ویندوز 10 موبایل از طریق این لینک اقدام کنید.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل