Aeternum زیباترین لانچر برای آیفون
applewatchlauncher

اگر پس از امتحان‌کردن توییک WatchSpringboard آرزو کرده بودید که کاش یک لانچر واقعی با نمای سیستم عامل اپل واچ که بتوان از آن به عنوان جایگزینی تمام و کمال برای محیط Springboard سیستم عامل آی‌اواس استفاده کرد وجود داشت، توییک عرضه‌شده‌ی جدید Aeternum همان چیزی است که می‌خواستید. Aeternum توسط SpiritOfLogic، سازنده‌ی توییک‌های معروفی نظیر iRealSMS، PwnTunes و PhotoAlbums+ توسعه یافته و عرضه شده است.

Aeternum را بدون اغراق می‌توان یکی از زیباترین پیاده‌سازی‌هایی که از محیط کاربری اپل واچ می‌تواند بر روی آی‌اواس صورت بگیرد دانست. ویژگی‌های متعددی نظیر جایگزینی کامل به جای Springboard، نمای انیمیشنی اختصاصی به هنگام بستن و بازکردن اپلکیشن‌ها و گردشدن آیکون تمامی اپلیکیشن‌ها موجب می‌شود که به هنگام استفاده از Aeternum یک تجربه‌ی جالب و بی‌دردسر داشته باشید.

زمانی که اپلیکیشنی را می‌بندید آیکون اسپاتلایت در مرکز صفحه قرار می‌گیرد. می‌توانید انگشت خود را بر روی صفحه کشیده، اپلیکیشن مورد نظرتان را پیدا کرده و آن را اجرا کنید. یا این که با استفاده از اسپاتلایت نام اپلیکیشن دلخواهتان را جست و جو کرده و سریعاً آن را اجرا کنید. مکان اپلیکیشن‌ها بر روی صفحه نمایش کاملاً قابل تغییر و شخصی‌سازی است. می‌توانید اپلیکیشن‌هایی که بیش از سایرین مورد استفادتان هستند را کشیده و در اطراف آیکون اسپاتلایت مستقر کنید.

نکته‌ی مهمی که استفاده از Aeternum را جذاب می‌کند انیمیشن‌های روانی است که هنگام استفاده نمایش داده می‌شوند. حرکت در منو کاملاً سریع و بدون لگ انجام می‌گیرد و با در نظر گرفتن امکان جابجایی مکان اپلیکیشن‌ها بر روی صفحه، حرکت بین اپلیکیشن‌های مختلف حتی از حالت حرکت در منوی پیش‌فرض آی‌اواس نیز می‌تواند سریع‌تر شود. جلوه‌ی آیکون‌ها و انیمیشن‌ها دقیقاً سازگار با همان چیزی است که بر روی اپل واچ تعبیه شده است. آنطور که ادعا می‌شود Aeternum بر روی باطری نیز تأثیر چندانی نمی‌گذارد و می‌توانید بدون نگرانی از مصرف غیرعادی باطری از این لانچر استفاده کنید.

پس از نصب‌کردن Aeternum بخش تنظیمات آن نیز به اپلیکیشن Settings افزوده می‌شود:

 

aeternumprefs

 

در قسمت فوقانی صفحه نوشته شده است که برای فعال / غیرفعال کردن توییک باید اکشنی در توییک Activator تعریف کنید. اما در ادامه نیز آمده است که اکشن پیش‌فرض سه بار متوالی فشار دادن دکمه‌ی هوم است.

از بخش تنظیمات می‌توانید نمایش قسمت داک در منو و نام اپلیکیشن‌ها را فعال یا غیرفعال کنید. به کمک گزینه‌ی Use Icon Mask Image و توضیحات موجود در پایین آن می‌توانید تم دلخواه خود را برای آیکون اپلیکیشن‌ها را پیاده کرده‌اید. در نهایت با استفاده از گزینه‌ی Reset Icon Arrangement می‌توانید ترتیب قرارگیری آیکون‌ها در منو را به حالت پیش‌فرض و اولیه‌شان بازگردانید.

پس از استفاده از Aeternum موافق خواهید بود که با یکی از زیباترین و قدرتمندترین لانچرهای آی‌اواس طرف هستیم. این توییک را می‌توانید از سورس بیگ‌باس دریافت کنید، اما برای دانلود باید ۲.۹۹ دلار پرداخت کنید.

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل