تکنولوژی اپلیکیشن اندروید

نسخه جدید رابط کاربری شیائومی با نام MIUI7 مرداد ماه معرفی می شود

نسخه جدید رابط کاربری شیائومی با نام MIUI7 مرداد ماه معرفی می شود

شاید بسیاری در حال حاضر شیائومی را به عنوان شرکت تولید‌کننده‌ی گوشی می‌شناسند، اما نباید فراموش کرد که این شرکت کار خود را به عنوان یک توسعه‌ دهنده‌ی رابط کاربری با نام MIUI آغاز کرده است. به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد نسخه‌ی جدید از رابط کاربری خود را معرفی کند.
شیائومی کار خود را با ساخت رابط کاربری MIUI آغاز کرده است که یک رابط کاربری مبتنی اندروید بوده و علاوه بر ویژگی‌های پیش‌فرض آن دارای ویژگی‌های بسیار دیگری نیز هست. نسخه ۶ از MIUI را می‌توان بر روی تمامی گوشی‌های جدید و بالارده‌ی شیائومی مانند شیائومی می ۳، می ۴، می نوت، می نوت پرو و بسیاری گوشی‌های رده‌ بالای تولیدی دیگر شرکت‌های سازنده‌ی گوشی مانند ال‌جی و سامسونگ نیز یافت.
نسخه‌ی ۶ MIUI مبتنی بر اندروید ۵.۰ است. این نسخه از اندروید کمی قدیمی شده چرا که گوگل مدت‌ها قبل اندروید ۵.۱ را ارائه کرده و طی ماه‌های آینده شاهد معرفی نسخه‌ی ام اندروید نیز خواهیم بود. آن طور که از شواهد پیدا است شیائومی در حال کار بر روی نسخه‌ی جدیدی از رابط کاربری خود مبتنی بر آخرین نسخه‌ی اندروید است که نام آن نیزMIUI 7 خواهد بود. این نسخه از رابط کابری شیائومی بنا بر شایعات در روز ۲۵ مرداد ماه معرفی خواهد شد.
25مرداد ماه روز خاصی برای شیائومی به شمار می‌رود و این شرکت در آن روز به صورت سالانه تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه‌ای را به کاربران خود ارائه می‌کند. به علاوه نسخه‌ی حال حاضر این رابط کاربری یعنی MIUI 6 نیز در ۲۵ مرداد ماه سال گذشته معرفی شده است و آن طور که به نظر می‌رسد، بار دیگر در آن روز شاهد معرفی نسخه‌ی جدیدی از MIUI خواهیم بود.

 

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل