وقتی سلبریتی ها از دست پرداخت های درون برنامه ای ناراحت می شوند

وقتی سلبریتی ها از دست پرداخت های درون برنامه ای ناراحت می شوند

 6 سال قبل

حتما تا به حال برنامه های رایگان زیادی را نصب کرده اید که پرداخت درون برنامه ای دارند . کافه بازار پر از نمونه های بارز اینگونه برنامه ها می باشد . اما اپل قابلیتی دارد که شما با متصل کردن حساب اپل خود به حساب بانکی می توانید از پرداخت حساب ها و خرید برنامه ها و موسیقی بدون وارد کردن دوباره شماره کارت و رمز و تنها با یک اجازه لذت ببرید . 

اما " کین وست " رپر معروف آمریکایی وقتی حساب کارت اعتباری خود را چک کرد ، دید که یک بازی کودکانه چندین بار با پرداخت های درون برنامه ای از حساب "کین" کم کرده است .

البته اپل پیشگیری  لازم را برای جلوگیری از تایید پرداخت ها توسط کودکان را لحاظ کرده است ، اما از شانس بد "کین وست" و "کیم کارداشیان" تنظیمات مربوط به آن را فعال نکرده بودند  . البته این اولین بار نیست که چنین اتفاقی می افتد ولی  اپل طبق قوانین حاضر مقداری از پول بدست آمده از این طریق را به مشتریان بازگردانده است .

البته جالب توجه اینجاست که برنامه "کیم کارداشیان" نیز از طریق پرداخت های درون برنامه چندین میلیون درآمد دارد . برنامه ای که شما باید ستاره سلبریتی خود را ایجاد کرده و مانند یک سلبریتی زندگی کنید . در این برنامه شما برای خرید لوازم اضافی باید پول پرداخت کنید . خانواده ها از این برنامه به خاطر این پرداخت های درون برنامه ای شکایت کرده بودند که "کیم کارداشیان" از این برنامه حمایت کرده بود و کنترل پرداخت های درون برنامه ای را مربوط به والدین کودکان می دانست . کیم گفته بود : " شما باید از فعال بودن تنظیمات کنترل والدین اطمینان پیدا کنید " . " من فکر می کنم که شما باید مسئول باشید و حساب کارت اعتباری خود را به گوشی کودکتان وصل نکنید " .

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه