تکنولوژی اپلیکیشن آی او اس

گوگل قابلیت لینک مستقیم اپ استور در مرورگر سافاری را اضافه کرد

گوگل قابلیت لینک مستقیم اپ استور در مرورگر سافاری را اضافه کرد

همگان سیستم عامل ios را با سخت گیری های مربوط خود در بخش برنامه های کاربردی می دانند. اپل برای ارتقا و توسعه برنامه های خود فط از استور خود استفاده کرده و بقیه مارکت های این پلتفرم رسمی نبوده و در هنگام بک آپ گیری به وسیله آیتونز برنامه هایی که از مارکت هایی غیر از اپ استور دانلود شده باشند بک آپی گرفته نخواهد شد.

این موضوع باعث شده کاربران برای پیدا کردن بازی ها و برنامه های کاربردی مناسب و مورد علاقه خود به مشکل برخورد کنند. اما گوگل به تازگی ویژگی را به مرورگر سافاری مخصوص اپل اضافه کرده که در حل این مشکل بسیار مفید بوده. با تیم پیشگام آی تی همراه باشید.

گوگل اعلام کرده از این پس در صورتی که کاربران در مرورگر سافاری در مورد برنامه های ios  یا حتی توضیحات مربوط به برنامه جستجو کنند، لینک مستقیمی با نمایش در خواهد آمد و با کلیک کردن بر روی آن مستقیما به اپ استور منتقل خواهید شد.

برای مثال با جستجو : بازی angry birds لینک های اول نتیجه مربوط به اپ استور بوده و با کلیک بر روی آن به راحتی به اپ استور منتقل خواهید شد. این قابلیت بسیار مفید بوده و کاربران برای پیدا کردن برنامه های مورد نظر خود با مشکلات کمتری  مواجه خواهند شد.

اپل در به روز رسانه ios 9 خود قابلیتی را اضافه  کرده که با استفاده از آن و قسمت Spotlight search  در مورد اپلیکیشن جست و جو کرده و بدون باز کردن مرورگر نتایج را به شما نشان خواهد داد.

گوگل با استفاده از این قابلیت قصد دارد پیوند میان خود و کاربران پلتفرم های دیگر پیوندی را بهبود بخشد.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل