مصاحبه با محمدرضا معقول برنامه نویس شاغل در آلمان در وبسایت داستان موفقیت

سلام دوستان من کیایی هستم مدیر و موسس وبسایت داستان موفقیت , قصد دارم مصاحبه با جناب آقای  محمدرضا معقول برنامه نویس شاغل در آلمان را که در وبسایت   داستان موفقیت  منتشر شده را خدمت دوستان عزیز ارایه کنم .

یه مصاحبه جذاب و کاربردی , به خصوص برای برنامه نویس ها با جناب آقای  محمدرضا معقول که متولد کرمان هست و الان در برلین در یک شرکت بین المللی مشغول برنامه نویسه.

داستان موفقیت جناب آقای  محمدرضا معقول ,‌ یک برنامه نویس موفق که در کرمان متولد و بزرگ شده و الان در برلین آلمان در یک شرکت بین المللی مشغول کاره , فوق العاده سخت کوش و با پشتکاره و علاقه مند تجربیاتش رو در اختیار بقیه بگذاره, معتقده در خارج از کشور متوجه پتانسیل های بالقوه داخل شده و علاقه مند یه روز با دست پر برگرده و بتونه با تجربیاتش و این پتانسیل ها برای کشورش مفید باشه.

این قسمت اول این مصاحبه هست , نکته ایی که خودم از این قسمت برام جالب بود , اینه که بین پشتکار در کار و لجاجت در ادامه یک کار شکست خورده , مرزی به باریکی یک تار مو قرار داره.

داستان موفقیت محمدرضا معقول برنامه نویس از کرمان تا برلین قسمت اول

در  قسمت دوم این مصاحبه صحبت های مفیدی هم راجع به کاریابی در اروپا و Blue Card که رقیب اروپایی Green Card هست , می شه.

و نکته ایی که خودم از این قسمت برام جالب بود , اینه که اختراع مجدد چرخ همیشه هم کار بدی نیست ؟! 

داستان موفقیت محمدرضا معقول برنامه نویس از کرمان تا برلین قسمت دوم

امیدوارم از این مصاحبه بهره کافی رو برده باشید. لطفا" نظرات وپیشنهادات خودتون رو از طریق وبسایت داستان موفقیت با آدرس  SuccessStory.ir یا اکنت ما در شبکه های اجتماعی یعنی @SuccessStory‌ یا @SuccessStory_ir یا @SuccessStory.ir با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه