آموزش ۹ روش چک و اعلام آنلاین شدن یک مخاطب مشخص واتساپ

اگر وارد چت یکی از مخاطبین خود شویم و به نوار بالایی که نام در آن نمایش داده شده است نگاه کنیم، می‌توانیم ببینیم که آیا آن شخص از واتساپ استفاده می‌کند یا خیر. در واتساپ افراد می‌توانند زمان آنلاین بودن خود را مخفی کنند. گاهی در ارسال پیام‌های مهم نگرانی‌هایی به وجود می‌آید. این باعث می‌شود بسیاری از افراد از تأخیر در دریافت پاسخ پیام‌های خود بی تاب شوند و به طور مداوم به WhatsApp نگاه کنند تا ببینند شخصی که پیام را برای او ارسال کرده‌اند آنلاین است یا خیر. ولی این چک کردن می‌تواند زمان بسیاری از ما بگیرد. در این مقاله قصد داریم روش‌هایی برای اطلاع از آنلاین شدن یک مخاطب مشخص واتساپ به شما بدهیم که دیگر نیازی به مدام چک کردن آنها نباشد. 

WhatsDog 

یک برنامه اندرویدی است که در ردیابی فعالیت کاربران به شما کمک می‌کند. برنامه WhatsDog می‌تواند فعالیت آنلاین کاربری را که شماره خود را در WhatsApp ثبت کرده است ردیابی کند. در این برنامه حتی اگر کاربر آخرین بازدید خود را پنهان کرده باشد، شما را مسدود کرده باشد و یا شما او را مسدود کرده باشید هم مشخص می­شود. 

از همه این ویژگی‌ها در این برنامه می‌توان برای سایر فعالیت‌های WhatsApp همچون سین کردن پیام‌ها و تغییر عکس کاربری نیز استفاده کرد. 

mSpy برنامه ای برای اطلاع از آنلاین شدن یک مخاطب مشخص واتساپ

این برنامه، اصلی‌ترین نرم‌افزار نظارت والدین است که به شما امکان می‌دهد فعالیت‌های دستگاه فرزند خود را از طریق حساب mSpy on در تلفن هوشمند یا رایانه شخصی خود مشاهده کنید. این فعالیت‌ها شامل پیام‌های متنی، مکان‌ها، اطلاعات تماس و بسیاری موارد دیگر است.

mSpy the اطلاعات (مکان، پیام‌های متنی، اطلاعات تماس و غیره) را از تلفن فرزند شما جمع آوری کرده و به حساب mSpy your شما منتقل می‌کند. برای بررسی اطلاعات دستگاهی که تحت نظارت است، فقط باید با استفاده از هر مرورگری در تلفن هوشمند یا رایانه خود وارد حساب mSpy خود شوید.

WATools.IO

WATools.IO یک وب سایت مستقل است که مجموعه‌ای جامع از ابزارهای مفید WhatsApp را برای شما به ارمغان می‌آورد که می‌تواند در شرایط خاص مفید باشد. در WATools.IO می‌توانید تصویر پروفایل هر کاربر WhatsApp را به‌راحتی دانلود کنید، به شرطی که تنظیمات حریم خصوصی وی اجازه آن را بدهد. همچنین می‌توانید در هر لحظه خیلی راحت وضعیت آنلاین شدن یک مخاطب مشخص واتساپ را بررسی کنید و همچنین هنگام اتصال اعلان دریافت کنید. یا می‌توانید بررسی کنید که آیا شماره تلفنی قبلاً در WhatsApp ثبت شده است یا خیر.

WaStat

سعی دارید زمانی را که در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های آنلاین سپری کرده‌اید کنترل کنید؟ یا شاید شما پدر و مادری دلسوز هستید که نمی‌خواهید فرزندانتان وقت تلف کنند؟ در این صورت شاید برنامه WaStat را برای نیازهای خود بسیار مفید بیابید. این ردیاب زمان می‌تواند تمام فعالیت‌های شما را در WhatsApp Messanger رصد کرده و در نمای ساعت مفید نمایش دهد. همچنین می‌توانید آمار 30 روز گذشته را در نمودارها مشاهده کنید. WaStat بهترین دستیار برای Wasap آنلاین است که زمان آنلاین شدن یک مخاطب مشخص واتساپ و پیام‌ها را به شما گزارش می‌دهد. 

Whatseen کمک به اطلاع از آنلاین شدن یک مخاطب مشخص واتساپ

با کمک این برنامه مخاطبین شما نخواهند فهمید که شما پیام‌های آنها را می‌خوانید. آیا دوست شما قبل از اینکه پیام های او را آنها را حذف کرده است؟ این برنامه "پیام‌های حذف شده" توسط فرستنده را در WhatsApp ذخیره می‌کند. 

Whatseen ابزاری نمونه برای خواندن پیام‌های دریافتی بدون علامت خواندن و نشان دادن تیک آبی، پنهان کردن وضعیت آنلاین و آخرین موردی که در برنامه‌های گپ دیده شده است خواهد بود. 

WhatzSeen

با Whatzseen، مخاطبین شما نخواهند دانست که شما پیام‌های خود را می‌خوانید. وقت آن است که حریم خصوصی خود را در شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های گپ بازیابی کنید. در این برنامه می‌توانید هر زمان که خواستید پیام‌ها را بخوانید، بدون اینکه هیچ یک از دوستان شما بدانند که آن را دیده‌اید. همچنین می‌توانید پروفایل و زمان آنلاین شدن دیگران را چک کنید بدون اینکه به کسی در مورد آخرین وضعیت خود اطلاع داده شود. 

WhatzTrack

با این برنامه می‌توانید آخرین زمان آنلاین شدن یک مخاطب مشخص واتساپ را  مشاهده کنید. در این برنامه حتی زمان‌های پنهان شده نیز نمایش داده خواهند شد. اگر مخاطب بخواهد که از این برنامه استفاده کند باید اجازه­ی طرف مقابل را داشته باشد. 

Notifly 

Notifly روشی جدید برای خواندن اعلان‌ها و همچنین پاسخ به اعلان‌ها ارائه می‌دهد. با این برنامه میتوانید از اخرین وضعیت آنلاین شدن یک مخاطب مشخص واتساپ مطلع شوید. گاهی اوقات شما نمی‌خواهید برنامه فعلی خود را ترک کنید اما همچنین باید سریع به یک پیام پاسخ دهید. 

با کمک این برنامه می‌توانید پیام‌ها را بخوانید و بدون اینکه از برنامه فعلی خارج شوید مستقیماً به آن پاسخ دهید. در حال حاضر Notifly از WhatsApp ، Telegram ، Line ، Hangouts ، Skype ، VK ، Tango ، KakoTalk ، Twitter ، GroupMe ، Threema ، textPlus ، Textra ، Yaata ، ChompSMS ، QKSMS ، Facebook Messenger ، Google Messenger ، Plus Messenger ، CloudMagic ، Gmail و Inbox پشتیبانی می‌کند.

GBWhatsapp

GBWhatsApp یک حالت پیشرفته و سفارشی شده از WhatsApp اصلی است و بیشتر برای کسانی مناسب است که می‌خواهند از دو حساب Whatsapp در یک دستگاه استفاده کنند. این برنامه مبتنی بر حالت WhatsApp Plus است که توسط سازندگان WhatsApp هنگام ساده‌سازی WhatsApp متوقف شد.

مزیت GBWhatsApp این است که می‌توانید آن را در کنار WhatsApp اصلی خود بدون هیچ گونه تداخلی نصب کنید. همچنین می‌توانید پیام‌هایی را که توسط کاربر دیگر حذف شده است مشاهده کنید و به راحتی می‌توانید عکس‌های حذف شده در چت خصوصی یا گروهی را بازیابی کنید و از آخرین وضعیت آنلاین شدن یک مخاطب مشخص واتساپ مطلع شوید. ارسال دیدگاه