تیم پیشگامیت
 ماه قبل

پشتیبانی شبکه با پیشگام رایانه

شبکه های کامپیوتری ستون فقرات بخش فناوری اطلاعات و فناوری اطلاعات شرکت شما است. همه دستگاه ها از طریق این شبکه به هم متصل هستند و همه اطلاعات و داده ها در این بستر منتقل می شوند. نصب و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری دسترسی به تمام اجزای سخت افزاری و نرم افزاری را در یک پلتفرم واحد فراهم می کند. خطوط ارتباطی ، سرورها ، کلیدها ، رایانه ها ، چاپگرها یا اتصالات اینترنتی ممکن است تحت تأثیر قرار گرفته یا مختل شوند. این اختلال یا شیوع ممکن است به طور کلی یا جزئی رخ دهد. این زمانی است که پشتیبان گیری شبکه شروع می شود و به سرعت این مشکلات را برطرف می کند. شخص پشتیبان شبکه نمی تواند همه مشکلات را با بخش پشتیبانی شبکه رایانه حل کند. از این رو پشتیبانی شبکه با پیشگام رایانه یک راه حل مناسب برای انجام خدمات پشتیبانی شبکه و رایانه است.

پشتیبان شبکه

یکی دیگر از وظایف متخصص پشتیبان شبکه  برای پشتیبانی از شبکه های رایانه ای این است که به صورت دوره ای عملکرد صحیح همه اجزا را بررسی و اطمینان حاصل کند تا مشکلی ایجاد نشود. در واقع پشتیبانی شبکه از دو عملکرد پشتیبانی می کند: عیب یابی و مدیریت و نگهداری شبکه های کامپیوتری ، تا حد زیادی از مشکلات احتمالی جلوگیری می کند. پشتیبانی و نگهداری شبکه یک فعالیت حرفه ای است که افراد مجرب و ماهر باید از آن استفاده کنند. تجربه فردی نیز یک عامل کلیدی است و آنها خدمات با کیفیت بالا را ارائه می دهند.

پشتیبان شبکه

شبکه های کامپیوتری

شبکه های کامپیوتری گروهی از رایانه ها و دستگاه هایی هستند که در یک شبکه متصل شده اند. این شبکه ها  شامل سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز برای آن گروه است. در صورت خرابی تجهیزات شبکه یا خطوط ارتباطی ، پشتیبان گیری از شبکه فعال می شود تا مشکل به موقع حل شود. خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری نیاز به تخصص بالایی دارد و فرد پشتیبان شبکه باید تجربه کافی در این زمینه داشته باشد. متخصصان پشتیبانی شبکه های کامپیوتری معمولاً به دانش کامل از هر دو بخش غیرفعال و فعال شبکه ( پسیو و اکتیو شبکه ) نیاز دارند تا بتوانند مشکلات قسمتهای مختلف شبکه را حل کنند. از سوی دیگر ، بسیاری از شبکه ها به دلیل حجم و پویایی خدمات ، نیاز به پشتیبانی 24 ساعته دارند. برای بسیاری از شرکت ها ، پشتیبانی شبکه را نمی توان در سه شیفت اجرا  کرد. بنابراین ، برای حل این مشکل ، آنها به خدمات پشتیبانی برون سپاری متوسل می شوند. این امر علاوه بر کاهش هزینه ها ، مزایای زیادی برای صاحب مشاغل دارد.

پشتیبانی شبکه با پیشگام رایانه

شبکه ها و سیستم های کامپیوتری بخشی جدایی ناپذیر از مشاغل و سازمان های کوچک و بزرگ امروزی هستند و به ناچار دارای اشکال هستند. معمولاً در شرکتها و سازمانهای بزرگ ، فرد  یا افرادی در مدیریت بخشهای فناوری و اطلاعات مشغول به کار هستند که هر یک از آنها باید در زمینه های مختلف شبکه ها و انفورماتیک تجربه داشته باشند تا بر مشکلات احتمالی غلبه کنند. واضح است که استخدام چنین متخصصانی بسیار گران است و این یکی از مشکلات اصلی صاحبان مشاغل است.

از سوی دیگر ، مشاغل کوچک نمی توانند یک تیم فناوری اطلاعات یا پشتیبانی شبکه برای دریافت خدمات شبکه راه اندازی کنند ، در حالی که نیاز به پشتیبانی شبکه و متخصص فناوری اطلاعات در گروه های فوق برای حل مشکلات شبکه و سیستم های رایانه ای به طور منظم وجود دارد. برای رهایی از مشکلات ذکر شده ، استفاده از شرکت هایی که سابقه و تجربه خوبی در ارائه خدمات پشتیبانی شبکه و مدیریت شبکه دارند بسیار مثر است. شرکت های خدمات و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری مانند پیشگام رایانه با پرسنل متخصص می توانند حرفه ای ترین خدمات را با کمترین هزینه به شرکت ها و سازمان ها ارائه دهند.

پشتیبانی سیستم های کامپیوتری

تعمیر و نگهداری و پشتیبانی سیستم های کامپیوتری نیاز به یک متخصص دارد که به طور مداوم شبکه و تمام اجزای آن را بررسی کند. پیشگام رایانه یک شرکت فعال در زمینه شبکه های کامپیوتری ، مدیریت و نصب است. شرکت خدمات شبکه پیشگام رایانه کلیه فعالیت های خدمات رایانه ای را پوشش می دهد. تا گروه ها ، شرکت ها و سازمان ها بتوانند همه خدمات خود را از یک گروه فنی و متخصص دریافت کنند. خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار و کلیه نرم افزارهای شبکه و سرور توسط پیشگام رایانه بصورت حضوری ، آفلاین و از راه دور ارائه می شود. پیشگام رایانه به آدرس اینترنتی https://www.pishgamrayaneh.com/  یکی از معروف ترین شرکت های شبکه کامپیوتری در تهران و کرج است که خدمات تخصصی و پرسرعت را به بسیاری از شرکت ها و سازمان ها ارائه می دهد. مدیریت شبکه های کامپیوتری یک کار بسیار تخصصی و حرفه ای است که باید به یک شرکت معتبر شبکه ای سپرده شود. خدمات پشتیبانی ، بسته به نیازهای صاحب مشاغل ، می تواند در محل  مشتری ، از راه دور و آنلاین باشد. در این حالت تمام خدمات با کنترل از راه دور در شبکه انجام می شود.

پشتیبانی سیستم های کامپیوتری

معنی پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه به معنی مدیریت ، نگهداری ، مراقبت و حل و فصل مشکلات شبکه های کامپیوتری و به روزرسانی های مورد نیاز شبکه است. به طور کلی ، پشتیبانی شبکه از قطعات نرم افزاری و سخت افزاری مراقبت می کند. داشتن تیم پشتیبانی شبکه کامپیوتری در دنیای امروز بسیار ضروری است. از آنجا که امنیت اطلاعات در شبکه های کامپیوتری بسیار مهم است و در صورت غفلت ، ممکن است صدمات جبران ناپذیری به سازمان وارد کند.


ارسال دیدگاه