نحوه فعال سازی دارک مود در اینستاگرام

تقریبا تمامی اپلیکیشن ها در حال افزودن قابلیت دارک مود به اپ های خود هستند. اینستاگرام نیز به عنوان یکی از اپلیکیشن های معروف در زمینه شبکه های اجتماعی نیز دارای چنین قابلیتی میباشد.

در این مطلب به شما نشان میدهیم که چطور میتوانید قابلیت دارک مود را دستگاه اندرویدی یا آیفون خود فعال کنید، پس با پیشگامیت همراه باشید.


نحوه فعال سازی دارک مود در اینستاگرام

در سیستم عامل اندروید ، در صورتی که دارک مود (حالت تاریک) را برای کلیه اپلیکیشن ها فعال کرده باشید، اینستاگرام نیز به صورت خودکار این ویژگی را برای شما فعال میکند، اما در صورتی که دارک مود را فقط برای اپلیکیشن اینستاگرام میخواهید فعال کنید از این روش استفاده نمایید:
برای شروع ، برنامه Instagram را در دستگاه اندروید خود اجرا کنید. در نوار پایین برنامه ، روی نماد نمایه خود ضربه بزنید.
در صفحه نمایه خود ، در گوشه بالا سمت راست ، روی سه خط افقی ضربه بزنید.
با کلیک بر روی منوی همبرگری منویی را مشاهده خواهید کرد. در این منو ، روی "تنظیمات" ضربه بزنید.
در صفحه "تنظیمات" ، روی "تم" ضربه بزنید.
شما اکنون در صفحه "تنظیم تم" هستید که می توانید انتخاب کنید اپلیکیشن اینستاگرام از چه زمینه ای استفاده کند. برای استفاده از دارک مود، روی گزینه "Dark" ضربه بزنید.
و بلافاصله ، حالت دارک مود اینستاگرام فعال می شود. اکنون می توانید به همه گزینه های اپلیکیشن در این تم دسترسی پیدا کنید.
برای بازگشت به نور آنها ، در صفحه "تنظیم تم" ، روی گزینه "Light" ضربه بزنید.

نتیجه گیری:
با انتخاب گزینه Dark در تنظیمات اینستاگرام بلافاصله اپلیکیشن شما به حالت تیره در می آید برای بازگشت به تم سفید (تم پیش فرض) میتوانید گزینه Light را نیز انتخاب کنید. همچنین گزینه System Default نیز برای این منظور تعبیه شده است که در با توجه به تنظیمات دستگاه اندرویدی شما تم اپلیکیشن اینستاگرام به آن حالت شود.


ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل  

 
Gravatar image
rostami   | چهارشنبه,19 آبان 1400

allye boood