آفر ویژه تور استانبول لحظه آخر تابستان 1401

سفری ارزان به استانبول با لحظه آخر

لحظه آخر به لطف همکاری با بهترین کارگزارها و آژانس های مسافرتی ارائه دهنده تور استانبول، تمامی سعی خود را می کند تا بروزترین قیمت ها را از آژانس های مسافرتی همکار خود بر روی وبسایت خود را ارائه دهد. وجود تورهای مختلف آژانس های مختلف باعث شده تا کاربران لحظه آخر بتوانند با مقایسه قیمت تورهای مختلف بتوانند از بهترین آفر تور استانبول  لحظه آخر استفاده کنند و مناسب ترین تور مسافرتی را برای خودشان و خانواده عزیزشان تهیه نمایند.

چه هتلی را برای تور استانبول تهیه کنیم؟

استانبول از آن شهرهایی است که برای سفر به آن باید به کیفیت و نوع هتل انتخابی خود، بسیار دقت کنید. حتما توصیه می کنیم که آن دسته تورهای استانبولی را انتخاب نمایید که هتل های 4 ستاره و یا 5 ستاره را جهت اقامت خدمت شما ارائه می دهند. چرا که هتل های 3 ستاره از کیفیت و امکاناتی که باید برخوردار نیستند. از جمله هتل های معروف استانبول می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • هتل گرند جواهر و کانونشن سنتر
  • هتل ویندهام گرند استانبول کالامیس مارینا
  • هتل سی‌وی‌کا پارک بسفر استانبول
  • هتل سوئیس اوتل د بوسفوروس استانبول
  • هتل چراغان پالاس کمپینسکی استانبول


چه هتلی را برای تور استانبول تهیه کنیم؟

به چه روش هایی می توانیم به استانبول سفر کنیم؟

اگر تصمیم قطعی خود را مبنی بر سفر به استانبول گرفته اید، پس بهتر است بدانید به دو روش زیر می توانید به این شهر جذاب گردشگری سفر کنید:

  • سفر با هواپیما

پرواز هوایی استانبول یکی از پرتردد ترین خطوط هوایی کشور ماست که به مقصد کشور ترکیه انجام می شود. با شرکت های هواپیمایی بسیاری این تور را ساپورت می کنند و همین موضوع دست مسافر را برای انتخاب پرواز بهتر و مناسب تر برای خود باز گذاشته است.

  • سفر زمینی به استانبول

با تور زمینی استانبول نیز می توانید این سفر تفریحی یا تجاری را انجام دهید. این سفر معمولا با اتوبوس انجام می گیرد و یکی از بهترین و ارزان ترین تورهای آن، تور استانبول از تبریز است که از شهر تبریز به مقصد استانبول برگزار می شود و به دلیل نزدیک بودن شهر تبریز به مرز ترکیه معمولا ارزان تر از دیگر شهرهاست.

 

به چه روش هایی می توانیم به استانبول سفر کنیم؟

آیا سفر به استانبول نیازی به ویزا دارد؟

یکی از دلایلی که سفر به کشور ترکیه و بخصوص شهر استانبول را مقرون به صرفه می کند این است که طبق توافقی که میان مسئولان ایران و ترکیه صورت گرفته، آن دسته از مسافرانی که قصد سفر تفریحی به شهرهای ترکیه را دارند، می توانند بدون اخذ ویزای کشور ترکیه وارد این کشور توریستی شوند. شما عزیزان گردشگر، می توانید با مراجعه به وبسایت لحظه آخر از بروزترین تورهای استانبول لحظه آخری و چارتری مطلع شوید و مناسب ترین آن را برای سفری گردشگری انتخاب نمایید.

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل