استخدام گرافیست در بهترین شرکت‌های تهران و شهرستان‌ها

در سال‌های اخیر، موقعیت شغلی گرافیست و طراح گرافیک به یکی از شغل‌های پرتقاضا و پردرآمد در ایران و جهان تبدیل شده است؛ به‌گونه‌ای که امروزه کمتر اداره یا سازمانی را می‌توان پیدا کرد که برای انجام پروژه‌های تبلیغاتی و گرافیکی خود و بالابردن فروش سازمان، به دنبال استخدام گرافیست نباشد. 

در این مقاله قصد داریم تعدادی از فرصت های شغلی استخدام و جذب گرافیست در تهران و شهرستان‌ها را معرفی کرده و به بررسی شرایط استخدام آن‌ها بپردازیم.

فرصت های شغلی استخدام گرافیست در سال 1401

در ادامه به معرفی جدیدترین فرصت های شغلی استخدام طراح گرافیک و گرافیست در بهترین شرکت‌های تهران و شهرستان‌ها و بررسی شرایط استخدام هر یک از آن‌ها خواهیم پرداخت.

استخدام طراح گرافیک در شرکت ایرانیان خودرو تهران

شرکت ایرانیان خودرو به دنبال استخدام یک طراح گرافیک در بازه سنی 24 تا 32 سال با حداقل 2 سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه است. فرد موردنظر باید با نرم‌افزارهای تخصصی طراحی، ویرایش تصاویر و ویدئوهای تهیه شده، عکاسی و فیلم‌برداری، تدوین فیلم و تهیه سناریو و ساخت موشن‌گرافی یا گیف بنر، آشنایی داشته باشد.

شرکت ایرانیان خودرو برای این کار تمام وقت، حقوقی بین 6 تا 8 میلیون تومان در نظر گرفته است.

استخدام یک گرافیست در گروه صنعتی تبریز واقع در تهران

گروه صنعتی تبریز به دنبال استخدام گرافیست (ترجیحا خانم) بین 22 تا 36 سال سن با حداقل یک سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه است. این فرد باید با ترندهای روز فضای طراحی، تولید محتوای بصری برای شبکه‌های مجازی و طراحی فلت دیزاین، آشنایی داشته باشد.

گروه صنعتی تبریز برای این موقعیت شغلی تمام وقت، حقوقی بین 10 تا 12 میلیون تومان در نظر گرفته است. علاوه بر این، فرد موردنظر می‌تواند از مزایا و تسهیلاتی همچون بیمه درمان تکمیلی، وام، پاداش و بسته‌ها و هدایای مناسبتی استفاده کند.

استخدام طراح گرافیک و موشن گرافیست در شرکت هواپیمایی سپهران مشهد

شرکت هواپیمایی سپهران مشهد قصد دارد فردی را برای موقعیت شغلی طراح گرافیک و موشن گرافیست استخدام کند. در این آگهی استخدام که توسط سایت کاریابی و استخدامی جاب ویژن منتشر شده، بر مهارت‌هایی همچون کار با نرم‌افزارهای فتوشاپ و پریمیر، ساخت موشن و خلاقیت در ایده‌پردازی تاکید شده است. 

استخدام طراح و گرافیست در شرکت مدیران آهن اصفهان

یکی دیگر از فرصت‌های شغلی استخدام گرافیست، مربوط به شرکت مدیران آهن در شهر اصفهان است. این شرکت به طراح و گرافیستی خلاق و ایده‌پرداز که با نرم‌افزارهایی همچون فتوشاپ، افتر افکت و پریمیر آشنایی داشته باشد، نیاز دارد.

استخدام طراح گرافیک در شرکت داروسازی دانش‌بنیان زیست تخمیر تهران

شرکت داروسازی زیست تخمیر به استخدام یک طراح گرافیک در بازه سنی بین 22 تا 35 سال که دارای مدرک کارشناسی و بالاتر رشته گرافیک یا دیگر رشته‌های مرتبط باشد، نیاز دارد. فرد موردنظر باید ایده‌پرداز، خلاق، دارای سواد بصری، علاقه‌مند به کار گروهی و مسلط به نرم‌افزارهای گرافیکی باشد.

شرکت داروسازی زیست تخمیر برای این موقعیت شغلی، بسته به توانایی‌های فرد موردنظر، حقوقی بین 8 تا 12 میلیون تومان در نظر گرفته است. از دیگر مزایای این شغل می‌توان به بیمه تکمیلی، پاداش‌های مناسبتی و بهره‌وری و بستر توسعه و دانش‌افزایی، اشاره کرد.

استخدام طراح گرافیک در آژانس تبلیغات و خلاقیت آوانو اصفهان

آژانس تبلیغات و خلاقیت آوانو در اصفهان به دنبال استخدام یک طراح گرافیک در محدوده سنی بین 22 تا 35 سال با حداقل سه سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه است. این فرد باید خلاق، پویا و مسلط به نرم‌افزارهای روز باشد و با چاپ، بسته‌بندی و برندسازی، آشنایی داشته باشد.

استخدام طراح گرافیک در شرکت پارسیان سرویس آمل (آپکو)

یکی دیگر از فرصت‌های شغلی استخدام گرافیست، مربوط به شرکت پارسیان سرویس در شهر آمل است. این شرکت به فردی بین 20 تا 35 سال سن با حداقل سه سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه نیاز دارد. یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های این موقعیت شغلی، امکان دورکاری آن است که بستر کار در منزل و انجام پروژه به‌صورت غیرحضوری را برای فرد موردنظر فراهم می‌کند.

داشتن مهارت حل مسئله، آشنایی با شبکه‌های مجازی و اصول طراحی برای آن‌ها، خلاقیت و مسئولیت‌پذیری، آشنایی با فرایندهای چاپ و پس از چاپ و داشتن تجربه طراحی بنرهای وب، تبلیغات رسانه‌های اجتماعی و زمینه‌های مرتبط، از جمله ویژگی‌ها و الزامات موردنیاز فرد مذکور است.

استخدام طراح و گرافیست در مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای دی جی لند تهران

مجموعه دی جی لند در تهران به دنبال استخدام یک طراح و گرافیست در بازه سنی بین 20 تا 35 سال با حداقل 2 سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه است. این فرد باید در زمینه کار با نرم‌افزارهای گرافیکی مانند Corel Draw، Illustrator، Photoshop و Indesign، مهارت داشته باشد.

استخدام گرافیست در شرکت فن آوران انیاک رایانه تهران 

شرکت فن آوران انیاک رایانه در تهران به دنبال استخدام یک گرافیست بین 24 تا 40 سال با سه سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه برای همکاری پروژه‌ای (قراردادی) است. این فرد باید به نرم‌افزارهایی همچون فتوشاپ، افتر افکت و کورل مسلط بوده و با ساخت لوگو و لوگو تایپ، عکاسی صنعتی و امور نظارت بر چاپ آشنایی داشته باشد.
 
استخدام طراح گرافیک و تدوینگر در شرکت الیکا الکتریک اصفهان

شرکت الیکا الکتریک که در اصفهان قرار دارد و به فعالیت در زمینه تجهیزات برق صنعتی می‌پردازد، به دنبال استخدام یک طراح گرافیک و تدوینگر با حداقل یک سال سابقه کاری در گروه شغلی مشابه است.

این فتوشاپ کار و تدوینگر باید به نرم‌افزارهای تدوین ویدئو و ویرایش تصویر مسلط بوده و با مفاهیم عکاسی و نورپردازی آشنایی داشته باشد. فرد موردنظر، وظیفه عکاسی از محصولات و تهیه ویدئوی معرفی محصول را بر عهده دارد.

استخدام کارشناس طراحی گرافیک در شرکت ایلیا استیل تهران

شرکت ایلیا استیل به دنبال استخدام یک کارشناس طراحی گرافیک (ترجیحا خانم) بین 25 تا 35 سال با حداقل 3 سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه است.

از جمله وظایف و مسئولیت‌های این موقعیت شغلی می‌توان به طراحی کارت‌پستال و بروشور، ارائه و آماده‌سازی پاورپوینت‌ها، طراحی صفحات مجله و تبلیغات روزنامه، ایجاد تبلیغات رسانه‌ای، بنرها و گرافیک‌ها و آماده‌سازی تصاویر برای وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها اشاره کرد.

جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مقاله به معرفی تعدادی از آگهی های استخدام گرافیست در بهترین شرکت‌های تهران و شهرستان‌ها در سال 1401 و بررسی شرایط استخدام هر یک از آن‌ها پرداختیم. همان‌طور که مشاهده کردید، این شغل یکی از شغل‌های پرتقاضا و پردرآمد است و بسیاری از شرکت‌های مطرح در حوزه‌های مختلف، به دنبال استخدام طراحان گرافیک و گرافیست‌ها هستند. علاوه بر این، تنوع نوع همکاری در این شغل بالا است و امکان فعالیت به‌صورت پاره وقت، تمام وقت، پروژه‌ای و غیرحضوری وجود دارد. به همین دلیل می‌توان در این حوزه، بسته به شرایط فردی، با کمی جست‌وجو در سایت‌های کاریابی، موقعیت شغلی مناسب با حقوق بالا پیدا کرد.

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل