پاسخ ها (3)

برای ارسال پاسخ باید ثبت نام کنید یا وارد شوید
 1. Gravatar image
  ‪KOROSH ASHKNI‬‏
  دوشنبه,13 بهمن 1399

  سلام دوست عزیز. مشکل شما به راحتی با روش های زیر قابل حل هستش. البته قبل از اینکه از این روش ها استفاده کنید از پر نبودن حافظه اصلی گوشی اطمینان داشته باشید.

  روش 1- ری استارت کنید

  راه اندازی مجدد دستگاه یکی از بهترین راه حل‌ها برای اکثر مشکلات گوشی‌های هوشمند اندرویدی است. هر زمان که با مشکل محو شدن برنامه ها در گوشی شیائومی مواجه شدید ، مدتی منتظر بمانید و بررسی کنید که آیا به طور خودکار درست می‌شود یا نه، در غیر این صورت باید دستگاه را دوباره راه‌اندازی کنید.

  روش 2: گوشی را در حالت ایمن قرار دهید

  محو شدن برنامه ها در گوشی‌های شیائومی نیز ممکن است به دلیل سوء عملکرد هر برنامه شخص ثالثی رخ دهد. بنابراین، سعی کنید دستگاه خود را در حالت ایمن که برنامه‌های شخص ثالث را غیرفعال می‌کند، راه اندازی کنید. اگر در این صورت دستگاه خوب کار کند، مسئله عمدتاً به دلیل نصب برنامه‌های شخص ثالث است. فقط برنامه‌هایی که اخیراً نصب شده‌اند را حذف کنید و تمام!

  برای راه‌اندازی دستگاه در حالت Safe Mode، گوشی را خاموش کرده و سپس دکمه روشن / خاموش را فشار داده و نگه دارید. وقتی آرم Xiaomi در صفحه نمایش شما ظاهر شد، کلید روشن/خاموش را رها کنید. بعد، بلافاصله باید کلید کم کردن میزان صدا را نگه دارید با این کار دستگاه به حالت ایمن راه‌اندازی می‌شود.

  روش 3: حافظه نهان سیستم را پاک کنید

  گاهی اوقات ایجاد فایل‌های حافظه پنهان موقت باعث ایجاد چندین مشکل در گوشی هوشمند MIUI شما می‌شود. برای پاک کردن حافظه پنهان در دستگاه شیائومی خود، باید مراحل زیر را انجام دهید:

  دستگاه خود را خاموش کرده و به حالت بازیابی بروید.

  از منوی اصلی، با استفاده از دکمه‌های تنظیم صدا و سپس کلید پاور گوشی را ریست و حافظه پنهان آن را پاک کنید.

  wipe, cache  را انتخاب کنید.

  Yes را انتخاب کرده و تمام!

  روش 4: گوشی خود را ریست کنید

  اگر مشکل محو شدن  برنامه ها همچنان ادامه داشت، چاره‌ای جزء برگرداندن به تنظیمات کارخانه یا همان ریست فکتوری وجود ندارد. به یاد داشته باشید که با انجام این تنظیمات، تمام داده‌های شما پاک می‌شود. بنابراین، قبل از اقدام به این کار، نسخه پشتیبان تهیه کنید.


  Gravatar image
  Alieeza
  سه‌شنبه,14 بهمن 1399

  اگر سیف مود بزارم مشکلی برای موبایل بوجود ننیاید؟ حالت بازیابی چطور؟


  Gravatar image
  ‪KOROSH ASHKNI‬‏
  سه‌شنبه,14 بهمن 1399

  خیر دوست عزیز. اگر به درستی انجام بدین، هیچ مشکلی به وجود نمیاد.
ارسال پاسخ


برای ارسال پاسخ باید ثبت نام کنید یا وارد شوید


تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ کامپیوتری آنلاین