هر آنچه که در آپدیت می کلش آف کلنز انتظار داریم ببینیم

هر آنچه که در آپدیت می کلش آف کلنز انتظار داریم ببینیم

بازی کلش آف کلنز (Clash of Clans)، شاهکار بی‌نظیر استودیو بازی‌سازی سوپرسل نیازی به معرفی ندارد. این بازی خارق‌العاده مخاطبین زیادی دارد و تا به امروز سود عظیمی را برای شرکت سازنده داشته است. قرار بر این است که آپدیت ماه می (May) این بازی به‌زودی منتشر شود و در اصل یکی دیگر از بزرگ‌ترین آپدیت‌ها به شمار می‌آید. انتظارات زیادی برای آپدیت می کلش آف کلنز وجود دارد که این مسئله را بررسی می کنیم

سوپرسل در ابتدای این ماه سرعت نبرد در بازی را با کاهش زمان تولید شدن سربازان افزایش داد. حال به نظر می‌رسد که در آپدیت می کلش آف کلنز تغییرات زیادی اعمال شود. در این آپدیت جدید ارتقاهای زیادی برای تاون هال 11 منتشر می‌شود که شامل لول جدید برای کانون (canon) و لول جدید برای یکی از نیروهای پرکاربرد به نام لاوا می‌شود. همچنین این احتمال وجود دارد که سوپرسل اسپل‌های جدیدی را برای بازی به ارمغان بیاورد.

تاکنون آپدیت‌های مختلفی برای بازی کلش آف کلنز منتشر شده و در طول 6 ماه گذشته تغییرات زیادی در بازی اعمال شده است، البته در این میان استودیو بازی‌سازی سوپرسل شاهکار دیگری را تحت عنوان کلش رویال (Clash Royale) برای گیمرهای اندرویدی و آی او اس منتشر کرده است.

سوپرسل تایید کرده که به‌زودی آپدیت جدید کلش آف کلنز را منتشر می‌کند که به‌احتمال‌زیاد در طول ماه می است؛ به عبارت دیگر در طی این هفته آپدیت جدید منتشر خواهد شد. قرار بر این است که ویژگی چالش دوستانه (Friendly Challenge) به بازی کلش آف کلنز اضافه شود که با آن کاربران هر کلن یا قبیله می‌توانند باهم نبرد دوستانه برگزار کنند، البته هیچ‌گونه طلا یا اکسیری به‌عنوان جایزه به برنده تعلق نمی‌گیرد و این عمل فقط جنبه تفریحی دارد. به هر حال در این آپدیت، کلش آف کلنز به اوج جذابیت خود خواهد رسید.

دکمه چالش دوستانه درهمان منو و صفحه چت کاربران و هم قبیله‌ها اضافه خواهد شد و کاربران می‌توانند پس از انجام شدن حملات، نتیجه آن را ببینند، پس با این حال گیمرها به‌سادگی قادر به پیدا کردن نقاط ضعف قبیله خود و تغییر آن‌ها هستند.

البته سوپرسل برای اضافه شدن چالش دوستانه جزئیات تازه‌ای را منتشر کرده است. با توجه به گزارش‌های جدید منتشر شده، این احتمال وجود دارد که چالش یا نبرد دوستانه در طی آپدیت‌های بعدی به کلش آف کلنز اضافه شود.

چه ویژگی‌های جدید دیگری به آپدیت می کلش آف کلنز اضافه می‌شود؟

هنوز چیزی درباره ویژگی‌های جدید کلش آف کلنز در آپدیت بعدی نمی‌دانیم و همه گفته‌ها بر اساس شایعات است. بنابر این شایعات، این احتمال وجود دارد که نیروهای جدید دارک‌ اکسیر از راه برسند و شاید شخصیت جدید با نام Ice Wizard که در کلش رویال وجود دارد، پا به کلش آف کلنز بگذارد.

تاون هال 11

آن‌طور که پیدا است، در آپدیت می کلش آف کلنز بخش مدیریتی تاون هال 11 افزایش می‌یابد که شامل لیست زیر است:

  • کانون لول 14
  • لول 4 نیروی Lava Hound
  • لول 7 نیروی بالن

علاوه بر ارتقاهای نام برده شده انتظار می‌رود که در تاون هال 11، اسپل‌های جدیدی برای پیشتازی در نبرد اضافه شود و جدا از همه این‌ها احتمال آپدیت لول 8 جیانت (Giants) وجود دارد. همچنین شاید ظرفیت سرباز‌ها در کمپ سربازان بیشتر شود، البته این مقدار 8 عدد بوده و تنها هدف آن بالاتر بودن نسبت به ظرفیت نیروها در تاون هال 10 است.

نیروهای جدید

اگر شایعات درست باشد، نیروهای جدید بسیاری به کلش آف کلنز در این آپدیت اضافه خواهد شد و در واقع بزرگ‌ترین تغییر در آپدیت جاری به شمار می‌آید. شایعاتی برای حضور نیروهای نظامی کلش رویال در این بازی وجود دارد. یکی از نیروهای جدید کلش آف کلنز baby dragon خواهد بود که هنوز معلوم نیست در بخش دارک اکسیر اضافه شود یا همان اکسیرهای صورتی رنگ مشهور، به هر حال در یکی از ساختمان‌های موجود برای ساخت سربازها اضافه خواهد شد.

اسپل‌های جدید دارک اکسیر

مدتی است که شایعاتی در زمینه اضافه شدن اسپل‌های جدید دارک اکسیر به بازی کلش آف کلنز منتشر شده است، به هر حال قطعا اسپل‌های جدیدی در این بازی به ارمغان خواهد آمد، اما تاکنون مشخص نشده که در چه تاون هالی اضافه خواهد شد.

Skeleton Spell یکی از جدیدترین‌های آپدیت می کلش آف کلنز است که در تاون هال 9 به بالا موجود خواهد بود. کاربر با این نیرو یا اسپل می‌تواند در وسط میدان نبرد اسکلت‌های قرمز رنگ را برای تخریب ساختمان‌ها و دفاعی‌های حریف فراخوانی کند که به‌احتمال‌زیاد این ویژگی در بخش اسپل اضافه خواهد شد.

به هرحال انتظار می‌رود که سوپرسل در طول چند روز آینده ویژگی‌های جدیدی را به آپدیتی که در راه است اضافه کند و شاید هم تمامی جزئیات آپدیت ماه می به این گفته‌ها در سوم خرداد ختم شود.

دیگر ویژگی‌های جدید:

  • ابزار حالت ویرایش: این ابزار به ویرایش ساده‌تر جزئیات در بازی کمک می‌کند
  • اضافه شدن نیروهای دونات شده حتی اگر ظرفیت پر باشد
  • اضافه شدن اسپل برای بهبود سلامتی سربازان
  • استفاده از جم یا الماس در منوی دونات به‌صورت مستقیم
  • مشاهده گزارش جنگ‌های هر کلن یا قبیله (War Logs) برای عموم آزاد خواهد شد
  • اضافه شدن بخشی برای انتقادات و پیشنهاد‌ها در بازی
  • اضافه شدن دکمه پاسخ به کاربران در منوی چت

بوست معدن‌ها فقط با یک جم

بوست کردن معدن‌ها با یک جم از 17 ماه می برابر با 28 اردیبهشت ماه به بازی اضافه شده است و این احتمال وجود دارد تا هفته آینده بوست با یک جم ادامه داشته باشد.

اگرچه هنوز آپدیت بعدی کلش آف کلنز منتشر نشده است، اما انتظار می‌رود که زودتر از این‌ها منتشر شود. سوپرسل باید به وعده‌های داده شده عمل کند، البته همان‌طور که در ابتدا اشاره کردیم، برخی از این گفته‌ها بر اساس شایعات است و شاید آپدیتی که در راه است فراتر از جزئیات منتشر شده باشد.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل