بازی

تصاویر جدید منتشر شده از بازی Just Cause 3

تصاویر جدید منتشر شده از بازی Just Cause 3

شرکت ژاپنی Square Enixناشر عنوان sandbox و جهان آزاد آینده Just Cause 3 با همکاری استودیو سازنده بازی یعنی Avalanche Studios به انتشار دسته ای تصاویر جدید و حیرت انگیز از محیط بازی پرداخته است.

عنوان Just Cause 3 نسخه جدید فرنچایز Just Cause بوده که شخصیت اصلیش فردی به نام Rico Rodriguez می باشد. حال ریکو در نسخه سوم سن و سالی پیدا کرده و باتجربه شده است. بازی در یک جزیره ای از مجمع الجزایر مدیترانه جریان دارد که توسط فردی سلطه جو اداره می شود. همچون بازی های دیگر ریکو باید با ارتش این فرد مقابله کرده و جزیره را از چنگ آن درآورد.

طبق گزارش سایت Game Informer بازی با قیمت ۶۰ دلار در دسترس قرار خواهد گرفت اما متاسفانه این عنوان به قابلیت microtransactions مجهز است که شما باید برای بدست آوردن برخی آیتم های بازی هزینه کنید.

شرکت Avalanche Studios بازی را از طریق مجله Game Informer رونمایی کرد و موجب شادی طرفداران شد. Just Cause 3 تنها برای پلتفرم PC،PS4،XBOX ONE معرفی شد و در نسخه PC نیز از مودهای گوناگونی پشتیبانی خواهد کرد. اگر چه Square Enix تاریخ انتشار Square Enixاعلام نکرد اما گفته شده بازی در سال جاری عرضه خواهد شد.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل