بازی Watch Dogs 2 معرفی شد

بازی Watch Dogs 2 معرفی شد

پس از گمانه زنی های بسیار، بالاخره Ubisoft دقایقی پیش بازی Watch Dogs 2 را معرفی کرد. این معرفی که از طریق یک نمایش آنلاین رسمی صورت گرفت با انتشار جزییات، تصاویر جدید و همچنین اولین تریلر از این بازی جهان باز همراه بود. در ادامه می توانید با این تصاویر و جزییات همراه باشید.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی Ubisoft یکی از تغییرات مهم رخ داده در گیم پلی بازی تمرکز بسیار زیاد آن بر روی حرکات پارکور است. بر این اساس Marcus Holloway که شخصیت اصلی این بازی است در بخش حرکات پارکور از مهارت زیادی برخوردار است و از این قابلیت برای پیش بردن اهداف خود استفاده می کند. از سویی دیگر داستان و گیم پلی بازی به صورت زیادی براساس نبوغ و توانایی Hacking شخصیت اصلی بازی استوار است. Ubisoft در مراسم معرفی بازی اعلام کرد که همچون نسخه اول، این بازی نیز قابلیت هک سیستم های امنیتی مختلف را به عنوان یک اسلحه معرفی می‌کند.

با توجه به اینکه داستان بازی قرار است در شهر سن‌فرانسیسکو و منطقه Silicon Valley (مقر اصلی بسیاری از کمپانی‌های بزرگ فناوری) روایت شود قابلیت و توانایی هک سیستم‌های امنیتی توسط Marcus Holloway بیش از پیش لذت بخش و جذاب خواهد بود. با استفاده از گیم‌پلی جدید بازی برخلاف نسخه اول بازی که عموماً تنها امکان هک کردن مردم شهر ممکن بود، در Watch Dogs 2 امکان نفوذ و رخنه به سیستم امنیتی تمامی اجسام و افراد موجود در بازی وجود دارد. به عنوان مثال کاربران می‌توانند در Watch Dogs 2 حتی کنترل خودروها را هم در دست بگیرند.

 

براساس اطلاعات رسمی داستان بازی Watch Dogs 2 در سال 2016 روایت می‌شود. سیستم امنیتی پیشرفته‌ای با نام ctOS 2.0 در چندین شهر مختلف آمریکا مورد استفاده قرار گرفته است تا کلان شهری امن‌تر و کاراتر را تدارک ببیند. Marcus Holloway هکر جوانی است که در شهر سن‌فرانسیسکو زندگی می‌کند و قصد دارد با همکاری یک گروه از هکرهای ناشناس به نام Dedsec خطرهای پنهان استفاده از این سیستم را فاش کند. این گروه در برنامه‌های بعدی خود قصد دارد با نابودی این سیستم‌، آزادی مردم شهر را به آنها باز گرداند.

Ubisoft قصد دارد همچون نسخه پیشین، داستان این بازی را در ژانر جهان باز روایت کند. این موضوع سبب می‌شود که امکانات و قابلیت‌های زیادی در متن گیم‌پلی بازی در اختیار کاربران قرار بگیرد. به عنوان مثال کاربران می‌توانند برای رهایی از تعقیب و گریز، ترافیک شهر را به هم بریزند یا با استفاده از پشت‌بام و سقف خانه‌ها از دست دشمنان خود فرار کنند. امکان نفوذ به درون کمپانی‌های بزرگ فناوری موجود در شهر نیز در متن این بازی گنجانده شده است.

گیم‌پلی بازی به گونه‌ای طراحی شده است که کاربران امکان دسترسی به تمام اجزا و بخش‌های شهر را داشته باشند. تمام امکانات و اجزای موجود در شهر، تمام دستگاه‌های متصل به یک شبکه مشترک، پایگاه‌های داده افراد و همچنین Drone ها، خودروها، جرثقیل‌ها، ربات‌های حافظ امنیت شهر و... از جمله وسایلی هستند که هک کردن و تحت کنترل گرفتن آنها در مواقع مناسب به کاربران کمک خواهد کرد. از سویی دیگر هک کردن تجهیزان دشمنان و همچنین افراد موجود در شهر می‌تواند موجب بروز زنجیره‌ای از اتفاقات غیرقابل پیش بینی شود.

مراحل و ماموریت‌های موجود در بازی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که کاربران بتوانند با استفاده از قابلیت‌های مخفی کاری بازی و Hacking و بدون کشتن هیچ یک از دشمنان آن را به پایان برسانند. علاوه بر این کاربران می توانند از اسلحه‌ها و همچنین قابلیت‌های هک خود کمک بگیرند تا آن ماموریت را به سرانجام برسانند. برای ایجاد تنوع در گیم‌پلی بازی، کاربران می‌توانند روش های هک مختلفی را طراحی کنند یا ابزارهای مورد استفاده خود را ارتقا ببخشند.

Watch Dogs 2 همچنین دارای یک بخش چند نفره نیز هست. کاربران می‌توانند مراحل خاصی از بازی را به صورت چند نفره و با همکاری یکدیگر به پایان برسانند یا در یک رقابت رو در رو در کنار یکدیگر حضور پیدا کنند.

بازی Watch Dogs 2 قرار است در 15 نوامبر (25 آبان) برای کنسول‌های بازی PlayStation 4 و Xbox One و همچنین کامپیوترهای خانگی عرضه شود.

 

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل