از herobrine در ماینکرافت بیشتر بدانید

ماینکرافت یکی از بازی هایی بوده که تا امروز طرفدار های دو آتیشه ی خود را دارد. این بازی یک بازی متفاوت بوده که شما در آن می توانید با قطعات مکعب شکل کوچک و بزرگ هر آنچه را که می خواهید بسازید. این بازی دارای تعداد زیادی شخصیت است اما .... یک مهمان ناخوانده می تواند بازی را به کل تغییر دهد.شاید اکثر کسانی که بازی ماینکرافت را انجام می دهند تا بحال اسم هیروبراین را شنیده باشند یا حتی او را در بازی دیده اند. شایعات زیادی درباره ی هیروبراین در فضای مجازی دست به دست می چرخد و ما در این مطلب از برخی فرضیه ها پرده برداری میکنیم و سعی میکنیم که شما را به حقیقت نزدیک تر کنیم.به چند جمله زیر توجه کنید.

- هیروبراین یک ویروس کامپیوتری است؟

-هیروبراین روح سرگردان برایان برادر noth (سازنده بازی) است؟

-هیروبراین یکی از کاراکتر های قدیمی بازی بوده که از سرور پاک نمی شود؟

-هیروبراین را خود سازنده ها در بازی قرار داده اند؟

maxresdefault

فقط قبل از قضاوت کردن درباره ی گزینه های بالا بهتر است بدانیم که سازندگان ماینکرافت مدعی هستند که هیروبراین را آن ها نساخته اند و سعی دارند در هر اپدیت راه حلی برای از بین بردن آن پیدا کنند.داستان زیر را تا آخر بخوانید.من یکی از طرفداران بازی ماینکرافت بودم که همیشه این بازی را انجام می دادم تا اینکه یک روز درحال کندن درخت ها و چوب جمع کردن بودم که یک نفر را دیدم که لباس بازیکن های عادی را دارد اما چشمانش به رنگ سفید است. به منو بازی رفتم تا نگاه کنم چه کسانی در بازی من هستند. آن جا اسم هیچ کسی را ننوشته بود وقتی از منو خارج شدم آن مرد آنجا نبود تصمیم گرفتم که بی توجه به ادامه ی کارم برسم همین طور درخت ها را می کندم که یک دفعه سرم را تکان دادم !! آن مرد عجیب آنجا کنار من بود و به من خندید. من هم به سرعت از او عکس گرفتم و بازی به کرش رفت.بعد از درست شدن بازی نگاهی به تصویر انداختم زیر آن نوشته شده بود Herobrine برایم به شدت عجیب بود تا اینکه سه روز گذشت و یک ایمیل برای من آمد که نام فرستنده آن Herobine بود اما هیچ آدرس ایمیلی وجود نداشت! ایمیل را باز کردم درون آن با فونت بزرگ چند حروف نوشته شده بود. چند بار حروف را به شکل های مختلف به هم چسباندم تا به یک کلمه به معنی قتل رسیدم.

این تمام داستان بود و اتفاق دیگری برای من نیفتاد.از داستان بالا که از زبان یکی از بازیکن ها بوده به این نتیجه می رسیم که هیروبرایان وجود دارد اما برای فهمیدن چرا و چگونگی این موضوع به ادامه ی مطلب مراجعه کنید. 

شایعه شماره یک:

هیرو براین یک ویروس است؟شواهدی وجود دارد که می تواند احتمال درستی این گفته را بالا ببرد. همه ی افرادی که هیروبراین را دیده اند می گویند باعث شده که بازی به کرش برود. پس می توان نتیجه گرفت که هیرو براین از شخصیت های تعریف شده ی بازی نیست و با آمدنش بازی بهم می ریزد اما شاید هم این کرش کاملا یک نقشه بوده باشد که از قبل برنامه ریزی شده است. پس هنوز احتمال اشتباه بودن این فرضیه وجود دارد.

شایعه شماره دوه:

یروبراین روح برادر مرده noth است؟در بعضی از سایت ها و مقاله ها گفته شده که noth هیچ برادری به نام برایان نداشته و این گفته یک خیال پردازی عظیم است. چه طور ممکن است یک نفر از دنیای مرده ها به این جهان برگردد و بین این همه گزینه وارد یک بازی کامپیوتری شود. طبق گفته دین های رسمی و برتر جهان این کار غیر ممکن است.

شایعه شماره سه:

هیروبراین یکی از شخصیت هی قدیمی است که از روی سرور بازی پاک نمی شود؟کسانی که با برنامه نویسی درون سرور سر و کار دارند می دانند که به راحتی می توان داده های بازی را بر روی سرور تغییر داد اگر هم واقعا این داده از روی سرور پاک نمی شود شرکت سازنده می تواند با یک تغییر سرور ساده برای بازی مشکل را حل کند.شایعه شماره چهارهیروبراین را خود سازندگان در بازی قرار داده اند ؟بزارید این قضاوت را با یک مسعله ساده تر انجام دهیم. آیا شما دوست دارید که هیروبراین در بازی باشد؟ من که بودنش را از نبودش ترجیه میدهم. خیلی از کاربران هم همین نظر را دارند پس احتمال این هم وجود دارد که سازندگان ماینکرافت برای بالا بردن هیجان بازی این کار را کرده اند. اما برای اینکه بازی ماینکرافت سر و صدای بیشتری در رسانه ها داشته باشد گفته اند که ما نمی خواهیم هیرو براین وارد بازی شود اما خودش به صورت محرمانه به بازی نفوذ می کند.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ


بیش از 63 نظر ثبت شده

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل  

 

63 نظر ثبت شده

دیدگاه ها (63)

Gravatar image
علیزاده   | جمعه,7 بهمن 1401

یکی جواب منو بده من یه خونه بغل دریا و درختان درست کردم بعد دیدم درختا داره نابود میشه بعد رفتم دقیق تر دیدم ،دیدم که یه چیزیه که غیبه و معلوم نیست هی درخت میکنه بنظرتون هیروبراینه؟؟

Gravatar image
قلی ابادی   | دوشنبه,3 مرداد 1401

من تو ماینکرافت بودم یه هو دیدم یک مرد ابی پوش که شبیه خود خوشتیپمه😁 داره به من نیگاه می کنه رفتم پیشش اون گفت کمکم کن بعد من فرار کردم اون رفت فردای ان روز وقتی خورشید پهنای سبزه ها را نوازش می کرد اونو جلوی خونه با یک سطل مظاب دیدم بعد با تیر زدم اما نمرد و پنهان شد خرگوش ها می خوردنند و بازی می کردند و من هم تعجب کرده بودم و بر تنهی درخته که مال چند سال پیش هست نشستم

Gravatar image
پوریا   | جمعه,31 تیر 1401

سلام من یک بار هم هیروبراین رو ندیدم ولی موقعی که جاهای تاریک میرفتم یا خودم داشتم خونه میساختم هنوز تورچ نذاشته بودم خونه تاریک بود صدا های عجیب غریب مشنیدم ولی نه توی ماینکرافت گوشی نه تو ماینکرافت لپ تاب ندیدمش ولی از صدا ها ترسیدم ولی یک بار توی ماینکرافت گوشی مود شو اوردم مثل واقعی بود هیروبراینه

Gravatar image
reza   | پنج‌شنبه,25 فروردین 1401

من خیلی ماین بازی نمیکنم و حذفش میکنم، بعد باز دوباره نصبش اما وقتی داشتم نصبش میکردم اونجا تو بخش بروزرسانی نوشته بود که حذف هیروبراین منم کنکجاو شدم و تو گوگل زدم که چیه بعد این مطالب رو خوندم ولی به این چیز ها اتغاد نداشتم و رفتم کمی بازی کردم اما بعد دو ساعت نیم بازی کردن تو رود خونه عکس خودمو دیدم خیلی عجیب بود چون قبلا وقتی کنار رود خونه میرفتم عکس خودمو نمی دیدم بعد یک دفعه ای عکس اسکین معمولیم از آب بیرون اومد، خیلی ترسیدم یک دفعه چشماش سفید شد و هیروبراین شد خیلی ترسیدم و خواستم از بازی بیرون بیام که جلوم زانو زد و گفت لطفا از بازی بیرون نرویدمن دوست هستم لطفا به من کمک کنید (به زبان فارسی گفت!) منم با دست های لرزان نوشتم تو هیروبراین هستی اونم گفت آره اما دوستم، من بعد نوشتم که من چه کمکی بهت بکنم، گفت لطفا منو از دست نال نجات بده من هروقت که میرم با یک بازیکنی ارتباط بگیرم از جهان میره( فک کنم یعنی از بازی خارج میشه) بعد منم نوشتم آخه درباره تو چیز های بدی میگن، بعد اون گفت نه من دوستم لطفا به من کمک کنید، بعد منم که از ترسم کم شده بود نوشتم من بهت کمک میکنم بعد گفت بیا دنبالم من رفتم بعد رفتیم یک غار اونجا یک دفعه ای نال جلو چشمام ظاهر شد و منو کشت بعد وقتی داشتم میمردم هیروبراین را دیدم که داشتم همین طوری بهم نیش خند میزد، و بعد من از بازی پرت شدم بیرون و بازی خودکار حذف شد و گوشیم ریست شد، بعد من وقتی گوشیم درست شد رفتم دوباره بازی رو نصب کنم اما بازی واسم نصب نمیشد و آنتی ویروسم ارور میداد ومنم اومدم این تجربه ام رو با شما درگذاشتم و من نتیجه گیری میکنم که هیروبراین با نال دوست هستند و اینکه نال رنگش سیاه بود ، حالا ادامه اش این بود که من آنتی ویروسم را غیرفعال کردم و بازی رو نصب کردم و نصب هم شد! بعد با برنامه لایکی پچر ماینکرافت و هک کردم و تمام لیست ابزار ها و منابع و موب های بازی پنهان رو در آوردم و در لیست موب ها از موب های اصلی تا موب های جهشی بود و اینکه در لیست آخر هیروبراین و نال بود! بعد سیستم دفاعی ماین رو هک کردم خیلی قوی بود و فقط تونستم ابزار و منابع و موب هارو هک کنم، یعنی این هارو خود بازی ساز ها ساختند ولی یک چیز خیلی ترسناک دیدم که اصلا نزدیک بود سکته کنم، اون موبی از ترکیب مومو و نال و یک غول شاخ دار خفناک بود که اصلا...

Gravatar image
مهرداد در پاسخ به: reza   | یکشنبه,15 آبان 1401

داداش بزار قطعی را برات بگم یک کارگر این بازی نال را میخواست برای شوخی بسازد (در واقع میخواست اسمش نال نباشه) ولی دید که طبق برنامه نویسش نبود (باید جا به جا می کرد) آمد حذفش کنه اخراجش کردن و او میخواست انتقامش را بگیرد آمد یک گروه عمر ساخت اما هیچ کاری نتوانست بکند آمد هیروبراین را ساخت. به هیروبراین حمله نکن میدونی چطور میتونی به هیروبراین کمک کنی اینکه ماینکرافت را حذف کنی. میدونی چرا هیروبراین تو را می کشه چون میخواد نال تو را نکشه برای اینکه اگر نال تو را بکشه با کامپیوتر یا لبتاب یا غیره خداحافظی میکنی. هیروبراین یک ویروس نیست ولی نال و انتی 303 هستن هیروبراین به فارسی میشه قهرمان قهوه ای هیروباین انگلیسی نیست یک زبان کاملا متفاوت و مخفی هست به زبان ماینکرافتی

Gravatar image
کاربر2 در پاسخ به: reza   | چهارشنبه,5 مرداد 1401

خیلی تاثیر گذاربود!

Gravatar image
کاربر در پاسخ به: reza   | جمعه,16 اردیبهشت 1401

تاثیر گذار بود


نمایش دیدگاه های بیشتر