تصویر لپ‌تاپ نوکیا با بوت‌دوگانه‌ی اندروید و ویندوز منتشر شد

پس از فروش بخش تولید ابزارها و سرویس‌های نوکیا به مایکروسافت، گویا کمپانی فنلاندی جان تازه‌ای گرفته، چراکه این کمپانی پس از مدتی تبلت اندرویدی خود را با نام N1 عرضه کرد و هم‌اینک نیز شاهد فاش شدن تصاویر لپ‌تاپ منتسب به این کمپانی با بوت دوگانه هستیم.

براساس توافق مابین مایکروسافت و نوکیا، این کمپانی فنلاندی تا سال ۲۰۱۶ میلادی از تولید هرگونه گجت محروم است، اما فنلاندی‌ها با یافتن یک راه فرار قانونی در قرارداد منعقد شده بین طرفین، تولید اولین تبلت خود را پس از فروش بخشی از کمپانی به مایکروسافت، به فاکس‌کان سپردند تا مشکلی نیز از بابت قرارداد فروش مایکروسافت پیش نیاید. نوکیا با فروش تبلت خود در بازار چین با موفقیت روبرو شده و عرضه‌ی این تبلت در اروپا در ماه‌های آتی میزان موفقیت این تبلت را نشان خواهد داد. براساس اطلاعات منتشر شده، دو محموله از تبلت‌های نوکیا تاکنون در چین با استقبال روبرو شده، و سومین محموله نیز در راه این کشور است.

اما این همه‌ی ماجرا نیست و براساس اخبار و شایعات نوکیا علاوه بر این تبلت روی گجت‌های دیگری نیز کار می‌کند که از جمله‌ی آن می‌توان به گوشی‌هوشمند ملقب به C1 اشاره کرد.حال آنکه تصویر لپ‌تاپی منتسب به نوکیا نیز منتشر شده که نشان از فعالیت‌های این کمپانی برای افزایش گستره‌ی محصولات نوکیا دارد. منابع آگاه غیر از رنگ این لپ‌تاپ و قابلیت بوت دوگانه‌ی آن اطلاعات دیگری را از این محصول ارائه نکرده‌اند. براساس اطلاعات ارائه شده توسط منابع آگاه، نوکیا این محصول را در کنار گوشی‌هوشمند نوکیا C1 روانه‌ی بازار خواهد کرد.

تصویر فوق نیز تبلت نوکیا N1 را در کنار سایر محصولات منتسب به این کمپانی نشان می‌دهد که شامل لپ‌تاپ و گوشی‌هوشمند این کمپانی است.
ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل