تصاویر نوت 5 قبل از رونمایی منتشر شد!

اگرچه سامسونگ ساعاتی پیش دعوت نامه های مرتبط با مراسم معرفی گلکسی نوت ۵ را ارسال نمود اما این موضوع سبب نشده تا کارمندان و افرادی که به این موبایل دسترسی دارند، دست از انتشار تصاویر گلکسی نوت ۵ بکشند.
جدیدترین تصاویر، تلفن همراه مورد بحث را به شکل زنده به نمایش می کشند و دیگر خبری از رندر های کامپیوتری نیست و می توان تمام زوایای آن را مشاهده کرد.
قهرمان فبلت های جهان، همراه با یک کیس از سوی سازنده ی ژاپنی به نام Nillkin مشاهده می شود و اگرچه به طور کلی همین عکس ها، تفاوتی با تصاویر و رندر های لو رفته قبلی ندارند اما می توان آنها را با کیفیت بالاتری مشاهده نمود.
متریال ساخت نیز به گلکسی اس ۶ شباهت بی اندازه ای پیدا کرده اند و اکنون نوت ۵، همچون پرچمدار سامسونگ از فلز و شیشه بهره می برد. از سوی دیگر مشاهده می کنید که توجه عکاس، به قلم هوشمند S Pen جلب شده و خواسته به ما نشان دهد و خیالمان را نیز راحت کند که خبری از مکانیزم خروج خودکار به واسطه فرامین صوتی نیست.
پیشتر شایع گشته بود که این تلفن همراه از پورت USB-C استفاده خواهد کرد که همین موضوع را نیز می توان در جدیدترین عکس های فاش شده، منتفی دانست. به طور کلی، ظاهر این محصول اندکی بزرگ و ضخیم به نظر می رسد اما نباید فراموش کرد که با سری نوت سر و کار داریم؛ محصولی که قرار است قدرتمندترین تلفن هوشمند ساخته شده از سوی سامسونگ برای نیمه دوم ۲۰۱۵ لقب گیرد. ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل