بروز رسانی جدید ویندوز 10 موبایل ، اینسایدر

بروز رسانی جدید ویندوز 10 موبایل ، اینسایدر

نسخه جدید ویندوز 10 موبایل اینسایدر

تنها ساعاتی پس از انتشار خبر مایکروسافت به زود بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل را منتشر خواهد کرد، ردموندی ها نرم افزار ویندوز اینسایدر را آپدیت کردند. اگر شما هم یک اینسایدر هستید و مشتاق بیلد جدید هستید در ادامه با پیشگام آی تی همراه باشید.

چندی پیش، پس از انتشار بیلد ۱۰۱۶۶ برای اینسایدر های حلقه slow نرم افزار ویندوز اینسایدر برای ویندوز ۱۰ موبایل آپدیت شد. اکنون هم نوبت نرم افزار اینسایدر ویندوز فون فرا رسیده تا همگان را برای عرضه بیلد جدید آماده کند. در حالی که چیزی به عرضه بیلد جدید باقی نمانده و همه کاربران مشتاقانه منتظر عرضه بیلد جدید هستند مایکروسافت نرم افزار ویندوز اینسایدر خود را آپدیت کرد. با این آپدیت کوچک، بهبود و یا چیزی جدیدی را در این نرم افزار مشاهده نکردیم؛ گویا مایکروسافت در حال آماده سازی این نرم افزار برای دریافت بیلد ۱۰۵۱۲ است.

نرم افزار ویندوز اینسایدر به کاربران مشتاق این امکان را می دهد تا نسخه های پیش نمایش فنی ویندوز ۱۰ موبایل را به صورت مستقیم، از سوی مایکروسافت دریافت نمایند. اگر مایل هستید که یک اینسایدر شوید و نسخه های پیش نمایش ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت کنید، از آدرس زیر یک اینسایدر شوید:

http://insider.windows.com

اگر مایل هستید آخرین بیلد منتشر شده از ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت نمایید و آن را تجربه کنید، می توانید از طریق نرم افزار ویندوز اینسایدر آن را دریافت کنید. شما میتوانید با عضویت در حلقه fast آخرین آپدیت بیلد ۱۰۱۶۶ را دریافت نمایید و پس از انتشار بیلد ۱۰۵۱۲ به این بیلد به روز رسانی کنید. حلقه ی فست برای کسانی که دوست دارند بیلد ها را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنند مناسب است و حلقه ی Slow برای کسانی که مایلند بیلد ها را با نواقص کم تری و با کمی تاخیر دریافت کنند مناسب است.

بنابراین اینسایدر های حلقه ی fast جدید ترین آپدیت ها را زود تر از همه دریافت می کنند ولی بیلد دریافت شده توسط آن ها دارایمشکلات بیشتری است و راه حل های کمتری دارد. اما در مقابل اینسایدر های حلقه ی slow بیلد ها را با کمی تاخیر دریافت می کنند و در عوض مشکلات کمتری را نیز مشاهده می کنند و از پایداری بیش تری برخوردار هستند.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل