پاسخ ها (4)

برای ارسال پاسخ باید ثبت نام کنید یا وارد شوید
 1. Gravatar image
  ‪KOROSH ASHKNI‬‏
  دوشنبه,13 بهمن 1399

  سلام دوست عزیز. 

  برای حل ارور دوم کار های زیر را انجام بدین

  1. از پشتیبانی کارت گرافیک خود از OpenGl اطمینان حاصل کنید. برای این کار میتوانید از سایت شرکت سازنده کارت گرافیک کمک بگیرید.

  2. در صورتی که با جواب منفی مواجه شدید، میتوانید از نسخه های مختلف DirectX برای اجرای بازی مورد نظر خود استفاده کنید.

  3. کارت گرافیک خود را آپدیت کنید.  Gravatar image
  سه‌شنبه,19 اردیبهشت 1402

  سلام خسته نباشید 

  ببخشید من بازی برام یه ارور میده البته اکنتم ارور میده ارورش میگه safemode باید چکار کنم؟


  • Gravatar image
   پنج‌شنبه,21 اردیبهشت 1402

   سلام! اگر بازی برای شما ارور "Safe Mode" نشان می‌دهد، احتمالاً به دلیل مشکلی در تنظیمات گرافیکی یا درایورهای گرافیک شما است. برای رفع این مشکل، می‌توانید مراحل زیر را امتحان کنید:

   1- بستن و باز کردن مجدد بازی: ابتدا بازی را ببندید و سپس آن را مجدداً اجرا کنید. این کار ممکن است بهبودی در ارور Safe Mode ایجاد کند.

   2- بررسی تنظیمات گرافیکی: اطمینان حاصل کنید که تنظیمات گرافیکی بازی شما به درستی تنظیم شده است. اگر ممکن است، تنظیمات را به حالت پیش‌فرض برگردانید و دوباره امتحان کنید.

   3- بروزرسانی درایورهای گرافیک: اطمینان حاصل کنید که درایورهای گرافیک شما به آخرین نسخه بروزرسانی شده‌اند. برای این کار، به وبسایت سازنده کارت گرافیک خود مراجعه کنید و درایورهای جدید را دانلود و نصب کنید.

   4- غیرفعال کردن برخی ماژول‌ها: در برخی موارد، برخی ماژول‌ها و پلاگین‌های نصب شده در بازی ممکن است باعث بروز مشکلات شوند. امتحان کنید تا ماژول‌های اضافی را غیرفعال کنید و سپس بازی را مجدداً اجرا کنید.

   5- بررسی سازگاری سیستم: اطمینان حاصل کنید که سیستم شما با حداقل سیستم مورد نیاز بازی سازگار است. اگر سیستم شما از حداقل نیازمندی‌ها پایین‌تر است، ممکن است با مشکلات سرعت و کارکرد بازی مواجه شوید.

   اگر روش‌های فوق برای رفع مشکل Safe Mode موثر نبودند، می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

   1- حذف و نصب مجدد بازی: ابتدا بازی را کاملاً حذف کنید و سپس آن را دوباره نصب کنید. این کار ممکن است مشکلات نرم‌افزاری را رفع کند و بازی را به حالت عادی بازگرداند.

   2- بررسی پیکربندی سیستم: گاهی اوقات تنظیمات سیستم می‌توانند باعث ایجاد مشکلات در بازی شوند. بررسی کنید که آیا هیچ تغییری در سیستم خود (مانند نصب نرم‌افزارهای جدید، تغییرات در تنظیمات ویندوز و غیره) انجام نداده‌اید که ممکن است تأثیری در بازی داشته باشد.

   3- مشکلات سخت‌افزاری: در صورتی که مشکل Safe Mode همچنان باقی بماند، ممکن است مشکل در سخت‌افزار شما باشد. در این صورت، می‌توانید این مراحل را امتحان کنید:

   4- اطمینان حاصل کنید که کارت گرافیک شما به درستی نصب شده و درایورهای آن به طور صحیح نصب شده‌اند.

   5- بررسی کنید که آیا کارت گرافیک شما با نیازهای بازی سازگاری دارد. ممکن است نیاز به ارتقاء سخت‌افزار داشته باشید. 


  Gravatar image
  سینا پاشایی
  چهارشنبه,2 اسفند 1402

  سلام 

  داشتم ماینکرفت بازی میکردم که برقا قطع شد. بعد از برگشتن برق رفتم باز کنم ببینم سیو شده یا نه که ارور save mood داد. وردی که قبل از قطع شدن داشتم بازیش میکردم فقط این  ارور رو میده و اون قدیمیارو خوب بازی میکنه. میتونم برش گردونم؟لطفا کمک کنید
ارسال پاسخ


برای ارسال پاسخ باید ثبت نام کنید یا وارد شوید


تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ کامپیوتری آنلاین