آیمسیج و چگونگی کار با آن

آیمسیج و چگونگی کار با آن

آیمسیج چیست؟

دیگر در هر زمان و جایی باشید بطور مستقیم و کاملا رایگان می توانید با کاربران ios و دیگر کاربران مک بصورت نوشتاری صحبت کنید.این تعریف خیلی ساده از سرویس فوق العاده ی iMessage بود.

حال میخواهیم آموزش استفاده از این سرویس را به شما عزیزان بدهیم.

ابتدا باید به setting بروید و قسمت message را باز کنید و سرویس iMessage را از حالت off به on تغییر دهید.

بعد از اینکه این سرویس را ok کردید هزینه 150 تومان از شارژ شما کم خواهد شد و اگر دوباره خواستید سرویس را فعال کنید بر روی گزینه cancel کلیک کنید تا دوباره این کم نشود.در این مرحله باید اپل آیدی را برای استفاده از سرویس iMessage وارد کنید.

برای استفاده از آیمسیج باید اپل آیدی داشته باشید.

مراحل تنظیم شدن iMessage در این مرحله به اتمام رسید.

چند تا نکته:

1.چنانچه می خواهید وقتی پیامی توسط سیستم iMessage برای شما ارسال شده است از زمان مطالعه آن توسط شما طرف مقابل مطلع شود گزینه send read receipts را on کنید.

2.چنانچه گزینه send as sms را فعال کنید در حالتی که توسط سرویس iMessage نتوانید پیام را ارسال کنید، به صورت خودکار پیام توسط سیم کارت ارسال کنید.

3.چنانچه با این سرویس پیامی را ارسال کردید و طرف مقابل اینترنت نداشت، پس از دسترسی وی به اینترنت پیام خواهد رسید حال برای استفاده از این سرویس کافی است ایمیل کسی که میخواهید از طریق سرویس iMessage با وی ارتباط داشته باشید را در کانکت وارد کنید.هنگام ارسال پیام از طریق iMessage گزینه send به رنگ آبی در می آید.

4.چنانچه می خواهید به کسی که از سرویس استفاده میکند اس ام اس از طریق iMessage سیم کارت بفرستید و گزینه ارسال اس ام اس آبی ،دستتان را برای چند ثانیه بر روی send نگه دارید تا این گزینه سبز رنگ شود و پیام از طریق سیم کارت ارسال شود.

برای مشاهده نسخه بروز شده این مطلب میتوانید به تبدیل پیام به آی مسیج | چگونه از iMessage استفاده کنیم؟ مراجعه کنید

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل