تکنولوژی سخت افزار

سامسونگ تبلیغات بیشتری را به تلویزیون های هوشمندش اضافه می کند

سامسونگ تبلیغات بیشتری را به تلویزیون های هوشمندش اضافه می کند

در گزارشی که توسط وال استریت ژورنال ارائه شد، آمده است که شرکت سامسونگ تصمیم دارد در سکوت خبری، تبلیغات بیشتری را به تلویزیون های هوشمند خود که به اینترنت متصل هستند، اضافه کند.

BN-OF935_0530sa_J_20160530052126-800x450

این شرکت که از نظر حجم فروش، بزرگترین فعال و فروشنده تلویزیون های هوشمند در جهان به شمار می رود، در ژوئن سال گذشته اقدام به اضافه کردن یک نوار تبلیغات در منوی تلویزیون های فعال خود در آمریکا کرد و حالا تصمیم دارد در ماه های پیش رو، همین کار را در اروپا نیز انجام دهد.

این منبع همچنین خبر داد که شرکت سامسونگ به علت کاهش درآمدهایش در بخش تلویزیون ها، با تیم های تبلیغاتی در نیویورک همکاری می کند تا بتواند مشتریان بیشتری برای دریافت تبلیغات و درآمدزایی از تلویزیون هایی که پیشتر آنها را به فروش رسانده، کسب کند. وال استریت ژورنال همچنین خبر می دهد که سامسونگ تصمیم دارد با ارائه بروز رسانی نرم افزاری جدید، تبلیغات را برای کاربران اروپایی که از تلویزیون های هوشمندش استفاده می کنند، فعال کند.

در حال حاضر سامسونگ به شکل تقریبی، سالانه ۵۰ میلیون دستگاه تلویزیون به فروش می رساند و ۲۰ درصد از این بازار را در اختیار دارد. این در حالیست که درآمد سامسونگ از فروش این دسته از محصولات بسیار کم بوده و اکنون به حاشیه سود ۳ درصدی رسیده است. در سال های پیش، همین حاشیه سود به ۵ درصد می رسید.

وال استریت ژورنال همچنین گزارش می دهد که در سال گذشته، سامسونگ از فروش تبلیغات در تلویزیون هایش و همچنین همکاری با سایر شرکت های سرویس دهنده، درآمدی بالغ بر ۲۰ الی ۳۰ میلیون دلار کسب کرده است.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل