معرفی بهترین مهارت ها در بازی Assassin's Creed Origins

در بازی Assassin's Creed Originsمهارت های زیادی وجود دارد که شما می توانید آنها را انتخاب کنید ، اما بهتر است در انتخاب این قابلیت ها عاقلانه عمل کنید تا بتوانید در کمترین زمان به بیشترین بازدهی دست پیدا کنید . قابلیت های اصلی بازی به سه دسته تقسیم می شوند که عبارت هستند از : Warrior، Hunter و Seet . با انتخاب هرکدام از این قابلیت ها می توانید به ویژگی های مختلفی دست پیدا کنید . اگر می خواهید شما هم مانند بازیکن های حرفه ای عمل کنید ، با ما در پیشگام آی تی همراه باشید تا با بهترین مهارت ها در بازی Assassin's Creed Origins آشنا شوید .

انتخاب مهارت Dawn and Dusk از شاخه Seet

یکی از اولین مهارت هایی که باید آن را انتخاب کنید ، Dawn and Dusk باید باشد . شما با استفاده از این مهارت می توانید ، سرعت گذر زمان را در بازی افزایش دهید و این قابلیت به شما کمک می کند که وقتی می خواهید به یک کمپ دشمن حمله کنید ، زمان را به شب تبدیل کنید تا دید دشمنان کمتر شود . همچنین بعضی از مامورت ها تنها در ساعات خاصی از روز باید انجام شوند . 

انتخاب مهارت Parry از شاخه Warrior

یکی از قابلیت هایی که بیشتر بازیکنان حرفه ای از آن استفاده می کنند ، Parry می باشد . این مهارت به شما اجازه می دهید تا بتوانید از ضربه ای که دشمن به شما وارد می کند ، جا خالی دهید و به نوار سلامتی شما لطمه ای وارد نشود . البته که استفاده از این مهارت ، به سرعت عمل بالایی نیاز دارد اما به شدت مفید است .

انتخاب مهارت Air Attack از شاخه Warrior

در بازی از همه طرف به شما حمله می شود و شما باید بتوانید همیشه با آنها مقابله کنید . گاها پیش می آید که از بلندی به شما تیر پرتاب می کنند یا اینکه شما در زیر یک ساختمان مشغول مبارزه هستید و بالای سرتان چند سرباز است . اگر این مهارت را فرا نگرفته باشید ، نمی توانید با این نوع حمله ها مقابله کنید .

انتخاب مهارت Chain Assassination از شاخه Hunter

این قابلیت به معنای واقعی ، تعریف اصطلاح با یک تیر دو نشان زدن می باشد . شما  می توانید سرباز هایی که در نزدیکی هم هستند ، با استفاده از این قابلیت با هم بکشید . با پرتاب چاقو های خود می توانید ترتیب هر دو سرباز را بدهید . اگر آخرین نسخه بازی Far Cry را تجربه کرده باشید ، با این مهارت آشنا هستید .

انتخاب مهارت Eagle Harass از شاخه Hunter

احتمالا با عقاب ، شخصیت اصلی آشنا هستید . اسم او سنو می باشد و یک عقاب مونث است . این عقاب می تواند به شما در شکار کردن کمک کند و در مسیر یابی نیز می توان از او استفاده کرد . اما شما می توانید با باز کردن قابلیت Eagle Harass ، از او در مبارزه ها نیز استفاده کنید و یا با استفاده از او حواس دشمنان را پرت کنید .

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ


ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل