معرفی بازی هایی که در سال 2018 عرضه می شوند ( قسمت اول )

معرفی بازی هایی که در سال 2018 عرضه می شوند ( قسمت اول )

دیگر تا پایان سال 2017 چیزی نمانده است و کسانی که به صنعت گیمینگ علاقه مند هستند ، بی صبرانه منتظر سال جدید هستند تا بتوانند بازی هایی که در سال 2018 عرضه می شوند را تهیه کنند . سال 2018 بی شک یکی از بزرگترین سال ها برای صنعت گیمینگ محسوب می شود ، چرا که بازی های مهمی در این سال به بازار می آیند که گیمر ها سال ها منتظرشان بوده اند . با ما در پیشگام آی تی همراه باشید تا با این بازی ها آشنا شوید.

بازی 2 Red Dead Redemption

برای اینکه بفهمید یک بازی ارزش وقت گذاشتن و بازی کردن را دارد یا نه ، بهتر است به کمپانی سازنده آن دقت کنید . آرم شرکت راک استارز بر روی هر کاور بازی می تواند  برای گیمر ها یک ضمانت باشد . این بازی که ادامه نسخه قبلی خود یعنی 1 Red Dead Redemption می باشد ، درست مانند نسخه اول در سبک وسترن اکشن ادونچر می باشد . این بازی از زاویه دید سوم شخص دنبال می شود و محیطی Open World دارد .

تاریخ انتشار : نیمه دوم سال 2018 ( تاریخ دقیق ارائه نشده است )

بازی State of Decay 2

طرفدارن بخش زامبی نیز می توانند خوشحال باشند چرا که یکی از نسخه های قدیمی این سبک بازی که اتفاقا عنوان قوی نیز بوده است ، در سال 2018 دنباله ای را به بازار ارائه می دهد . بازی State of Decay 2 ادامه نسخه اول این بازی است که در سال 2013 عرضه شده بود و نسبتا با بازخورد خوبی نیز مواجه شده بود . این بازی که در سبک Survival games می باشد که از زاویه دید سوم شخص دنبال می شود و محیطی Open World دارد . این بازی برای کنسول های ایکس باکس وان ، ویندوز و پلی استیشن 4 عرضه می شود.

تاریخ انتشار : بهار 2018 ( تاریخ دقیق ارائه نشده است )

بازی Anthem

این اثر یک بازی چند نفره آنلاین نقش آفرینی می باشد که توسط کمپانی EA در سال 2018 عرضه می شود . شما در این بازی در نقش کاوشگرانی هستید که سیاره خود را رها کردید و به دنبال پیدا کردن تمدن های جدید به دنیا های ناشناخته قدم می گذارید . این بازی برای کنسول های ایکس باکس وان ، ویندوز و پلی استیشن 4 عرضه می شود. 

تاریخ انتشار : پاییز 2018 ( تاریخ دقیق ارائه نشده است )

بازی God of War 2018

یکی از دلایلی که سال 2018 به عنوان یک سال بزرگ برای گیمر ها محسوب می شود ، عرضه نسخه جدید بازی فوق العاده God of War می باشد . بازی که تا مدت ها عنوان بهترین بازی تاریخ را بر دوش می کشید . این بار شخصیت محبوب بازی یعنی کریتوس داستان خود را در شبه جزیره اسکاندیناوی دنبال می کند و با خدایان شمال درگیر خواهد شد . این بار کریتوس پسر خود را نیز همراه خود دارد که اسمش آترئوس می باشد . این بازی مانند نسخه های پیشین تنها برای کنسول پلی استیشن عرضه می شود .

تاریخ انتشار : بهار 2018 ( تاریخ دقیق ارائه نشده است )

بازی Sea of Thieves

بازی Sea of Thieves یک بازی اکشن ادونچر می باشد که از زاویه دید اول شخص دنبال می شود و قرار است که تنها برای کنسول های مایکروسافت عرضه شود ، یعنی ویندوز و ایکس باکس وان . بازیکنان در این بازی باید سوار بر کشتی های خود در دریاها شنا کنند و دنیا های جدید را کشف کنند .

تاریخ انتشار : تابستان 2018 ( تاریخ دقیق ارائه نشده است )

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل