آموزش کامپیوتر و موبایل

نحوه قالب بندی پیام های WhatsApp

نحوه قالب بندی پیام های WhatsApp

نحوه قالب بندی پیام های WhatsApp

بعضی اوقات می خواهید در پیام های خود کمی خلاقیت به خرج دهید. اگر کاربر اپلیکیشن واتس اپ هستید ، می توانید چهار نوع  تغییر را بصورت درون خطی یا از طریق فهرست اضافه کنید.


انواع قالب بندی هایی که می توانید در یک پیام WhatsApp اعمال کنید bold (متن ضخیم) ، (متن کج) italic ، (خط خورده) strikethrough  و monospacing است. برای استفاده از قالب بندی به صورت دستی، باید یک علامت نقطه گذاری خاص را در هر طرف کلمه (یا مجموعه ای از کلمات) قرار دهید:


Bold (بولد یا متن ضخیم): یک ستاره را از هر طرف قرار دهید (*bold*).

italic (ایتالیک یا متن کج): یک آندرلاین را از هر طرف قرار دهید.  (_italic_) 

Strikethrough (خط خورده): یک کاشی کاری را در هر طرف قرار دهید (~strikethrough~).

Monospace: سه کوتیشن را در هر طرف قرار دهید (```monospace```).


وقتی پیام خود را ارسال می کنید ، متن با قالب بندی انتخاب شده نمایش داده می شود.اگر در تایپ کردن زیاد وارد نیستید - به خصوص اگر می خواهید از monospace استفاده کنید می توانید از منوی قالب بندی داخلی خود نرم افزار نیز استفاده کنید.


دستتان را برای چند ثانیه روی کلمه مورد نظر قرار دهید و سپس منو ظاهر می شود. در مورد اندروید ، گزینه Bold از قبل قابل مشاهده خواهد بود. برای دسترسی به سایر گزینه های قالب بندی ، روی سه نقطه در سمت راست منو یا گزینه BIU در منوی iPhone ضربه بزنید.این گزینه های دیگر قالب بندی را برای شما انتخاب می کنند...گزینه قالب بندی دلخواه خود را انتخاب کنید - می خواهیم monospace را انتخاب کنیم — و علائم مربوط به نقطه گذاری به صورت خودکار اضافه می شود.روی دکمه ارسال که مانند فلش است ضربه بزنید و پیام شما با قالب بندی اعمال شده ارسال می شود.


علاوه بر این ، می توانید با استفاده از هر ترکیبی که دوست دارید ، حرکات برجسته و چندین قالب به پیام ها اضافه کنید.یک مشکل برای monospace وجود دارد. 

این محدودیت اعمال می شود بخاطر اینکه قالب بندی پیشفرض به شما اجازه میدهد که * یا _ یا ~ را بدون عوض شدن فرمت متن، در متن خود اضافه کنید اما در مورد  ' ' '  قضیه اینطور نیست.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل