اپل رویدادی در تاریخ 9 مارچ برگزار میکند

appledevice-watch

بالاخره به زمان معرفی ساعت هوشمند اپل نزدیک میشویم ساعتی که چندین ماه است طرفداران خود را منتظر گذاشته است ، اپل به تازگی دعوت نامه هایی را ارسال کرده است که گفته میشود مرتبط با ساعت هوشمند خود است.

انتظار داریم اپل در این مراسم ساعت هوشمند خود که تا پیش از این صحبت هایی از آن شده بود  را معرفی کند طبق گفته های پیشین ساعت اپل در سه نوع متفاوت عرضه خواهد شد ،نوع اول مخصوص جوانان ،نوع دوم عادی و نوع سوم جواهری که در نوع جواهری بدنه آن از جنس طلای 18 عیار است . این ساعت طراحی شده تا ضمن داشتن هماهنگی کامل با ساختار iOS8 کلیه نوتیفیکیشن ها را به ساعت شما انتقال دهد و امکان ارسال پیام و کنترل موسیقی را برای شما از طریق ساعت فراهم کند.

watches-apple-mwc2015

از لحاظ ظاهری این ساعت ها دارای بند فلزی هستند که میتوانند با بند های چرمی جایگزین شوند. برای کاهش تعداد دفعاتی که ممکن است شما به صفحه ساعت دست بزنید اپل از یک سوییچ کلاسیک در کنار ساعت بهره گرفته که این ساعت را به ساعت های مچی قدیمی بسیار شبیه میکند. این سوییچ میتواند نوع و شیوه نمایش ساعت را تغییر و یا رنگ پس زمینه ساعت را تغییر دهد. این سوییچ همچنین صفحه را به بالا و پایین هدایت و کاربر را از نیاز به لمس کردن صفحه بصورت مداوم بی نیاز میکند.

9-march-apple-logo

طبق جزئیاتی که منتشر شده است اپل توضیح خاصی در دعوت نامه ها نداده است اما بر اساس پیش زمینه ای که از قبل داریم در این رویداد اپل ساعت هوشمند خود را به طور مفصل معرفی میکند .در این مراسم قیمت نهایی و دیگر اطلاعات مربوط به اپل واچ اعلام میشود.ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل