کیبورد بلوتوثی برای تایپ با آیفون 6 پلاس

تلفن همراه آیفون 6 پلاس برای آنهایی طراحی شد که از تبلت های خود کمتر استفاده می کنند. همانطور که می دانید نمایشگر آیپد مینی در حدود ۲ اینچ از این محصول بزرگ تر است و به همین دلیل راحت تر می شود با آن کار کرد، اما همین بزرگ تر بودن باعث می شود که حمل دستگاه نسبت به آن دشوارتر باشد.

اگر در طول روز زیاد پیام ارسال می کنید یا اینکه با اسناد متنی و ایمیل های فراوانی سر و کار دارید، بهترین انتخاب برای شما در میان مدل های مختلف آیفون نوع iPhone 6 Plus با نمایشگر ۵٫۵ اینچی اش است.

این روزها کیبوردهای بلوتوثی زیادی به بازار عرضه می شوند که می توان از آنها در کنار تلفن های همراه استفاده نمود اما در این میان شمار معدودی قابلیت حمل آسان مانند اسمارت فون ها را دارند.

اگر به دنبال یک گزینه مناسب برای استفاده روزانه هستید بهتر است نگاهی به Bluetooth keyboard بیاندازید که می تواند در نقش یک قاب محافظ خوب نیز برای آیفون شما ظاهر شود.

این قاب محافظ فوق باریک علاوه بر کیبورد، یک پایه هم هست و به راحتی می توانید موبایل خود را روی آن قرار داده و امور تایپی تان را انجام دهید. اتصال دستگاه به موبایل به صورت برعکس هم امکان پذیر است؛ بدان معنا که می توان نمایشگر را به سمت بیرون تنظیم کرد.

این کیبورد باتری قابل شارژ مخصوص به خود را دارد و به قیمت ۴۸ دلار به فروش می رسد. البته پس از اتصال آن به iPhone 6 Plus، قطر بدنه تا حدودی زیاد می شود اما اگر از آن دسته افرادی هستید که علاقه ای به حمل کردن تبلت ندارند، می توانید از این موضوع، در ازای راحتی بیشتر در حین تایپ چشم پوشی نمایید.ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل