سونی اکسپریا Z4 را بزودی روانه بازار می‌کند

سونی اکسپریا Z4 را بزودی روانه بازار می‌کند

پس از آنکه در روزهای اخیر حجم زیادی از مدارک و مستندات سونی توسط WikiLeaks فاش شد، حالا هم تصاویر جدیدی منتشر شده است که می تواند متعلق به پرچمدار آینده سونی یعنی اسمارت فون Xperia Z4 باشد.

یکی از این تصاویر فاش شده فلزی بودن بدنه اکسپریا زد 4، که پیش از این شایعاتی در مورد آن شنیده می شد را تایید می کند. این تصویر با عنوان "تجلی جدید فلز"، نمایی از یک گوشی سونی با روکش فلزی را نشان می دهد که در زیر آن نوشته شده است: "ساخت فلزی سخت تر و براق تر در سطوحی بسیار صیقلی به وسیله آبکاری فلزی، ما همه این کارها را با فناوری جدید آندایزینگ انجام داده ایم". با وجود اینکه این متن از لحاظ گرامری کامل نیست اما پیام آن کاملاً واضح و بلند است.

بخش دیگری از این اسناد فاش شده جدول زمانی عرضه محصولات و سرویس های سونی است. براساس این سند، انتظار می رود که سونی پرچمدار جدید خود را طی سه ماهه مالی جدید خود که از ماه آوریل آغاز می شود و تا ماه ژوئن سال 2015 ادامه دارد معرفی کند. همچنین انتظار می رود در همین زمان شاهد معرفی یک تبلت جدید از سری Xperia Z4 Tablet و همچنین یک دستبند هوشمند نیز باشیم.

با این حال بحث هایی مطرح است مبنی بر اینکه سونی در روز دوشنبه (فردا) یک اسمارت فون جدید از خانواده Xperia را معرفی خواهد کرد. به هرحال باید منتظر ماند تا بتوان در مورد درستی اطلاعات منتشر شده اظهار نظر کرد.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل