تکنولوژی

گوشی اکسپریا Z4 سونی تنها در بازار ژاپن عرضه می شود

گوشی اکسپریا Z4 سونی تنها در بازار ژاپن عرضه می شود

گوشی اکسپریا Z4 سونی سرانجام به صورت رسمی معرفی شد و باید بگوییم که شباهت زیادی هم به پرچمداران قبلی خود یعنی گوشی های هوشمند Z3 و Z2 دارد که آن دو نیز تفاوت اندکی با مدل اکسپریا Z اصلی دارند.

البته پرچمدار جدید در قیاس با مدل های قبلی اش از برخی جهات بهبود یافته و علاوه بر کم شدن ضخامت آن، وزنش نیز کمتر شده، ضمن اینکه اکسپریا Z4 مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۱۰ است، اما روی هم رفته می توان گفت که سونی تغییرات اندکی را در این محصول اعمال نموده.

حالا بر اساس اطلاعات جدید روشن شده که این کمپانی ژاپنی جدیدترین پرچمدار خود را طی یک کنفرانس خبری تنها در ژاپن رونمایی کرده و در نظر دارد که این محصول را تنها در بازارهای این منطقه ارائه نماید و ظاهرا قرار نیست که پای گوشی اکسپریا Z4 به بازارهای جهانی باز شود.

سونی یک برند شناخته شده جهانی است و قطعا تصمیم ندارد که از بازارهای جهانی صرف نظر کند. در مقابل آنطور که سایت روسی Hi-Tech گزارش داده انتظار می رود که این شرکت تا پایان ماه می (اوایل خردادماه)، اقدام به برگزاری یک مراسم رسمی جهانی نموده و تلفن هوشمند کاملا متفاوتی را به عنوان پرچمدار جهانی خود معرفی نماید.

اما سوال جالبی که در اینجا مطرح می شود این است که موبایل جدید تا چه اندازه متفاوت خواهد بود. مشخص نیست که تفاوت ها چه خواهند بود اما پیش بینی شده که محصول جدید تنها اندکی با گوشی اکسپریا Z4 که به تازگی معرفی شده فرق داشته باشد و این اختلاف به قدری کوچک خواهد بود که اهمیت چندانی نخواهد داشت.

این تغییر حتی ممکن است به پشتیبانی دستگاه از استاندارد ارتباطی ۴G LTE مربوط باشد، در هر صورت همه شایعات حکایت از آن دارند که به زودی شاهد عرضه یک تلفن هوشمند جدید از سوی سونی برای بازارهای جهانی خواهیم بود.

 

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل