خودرو

پیشگاموبیل:مدل ویژه ی مک لارن برای خریداران

پیشگاموبیل:مدل ویژه ی مک لارن برای خریداران

423835148_80388

اگر فکر می کنید که مدل 675LT اسپایدر و سایر مدل های مک لارن آن چنان شما را راضی نمی کند به هیچ عنوان نگران نباشید، کمپانی مک لارن مدل بسیار ویژه ای برای شما در نظر گرفته است!

گویا مک لارن این مشکل خریداران را به خوبی مشاهده کرده است وتصمیم گرفته یک مدل ویره از سری MSO را با فیبر کربن مشکی ترکیب کند و یک مدل 675LT با بدنه ای تماما از جنس فیبر کربن تولید کند.

مک لارن بخشی به نام پروژه های ویژه دارد و در نظر دارد یک خودروی جدید کاملا فیبر کربنی و سبک را به کمک این بخش از کمپانی، به مرحله ی تولید برساند.یعنی اسپویلر از جنس فیبر کربن،بدنه فیبر کربن،سپر فیبر کربن و خلاصه هر چیزی فیبر کربن باشد.

البته در این بین نباید قیمت را نادیده گرفت،چر که تفاوت قیمتی این مدل تماما فیبر کربنی با مدل معمولی خیلی زیاد است.مدل 675LTکه به مدل دم دراز معروف است،ب طور معمول از 40 درصد فیبر کربن ساخته شده است اما در این مدل جدید،چیزی در حدود 95 درصد فیبر کربن در خودرو به کار رفته است.

مشخصات این خودرو عبارت است از: پیشرانه ی دو توربو شارژ 8سیلندر با حجم 3.8 لیتر،666 اسب بخار و699 نیوتن متر گشتاور.علاوه بر این ها،مک لارن675LT می تواند در مدت زمان2.9 ثانیه، سرعت خود را از صفر به صد کیلومتر بر ساعت برساند.

مک لارن اعلام کرده که از این مدل تماما فیبر کربن،تنها 25 عدد ساخته خواهد شد.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل